Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez már az elhidegülés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az elhidegülés?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nem olyan régóta vagyunk házasok, még nincs egy éve. Egyre ritkábban bújik oda hozzám és nem is szeretné hogy közös takarónk legyen. Van egy kisgyerekünk ezért a gyereknevelés is sok energiát elvesz tőle, meg most terhes is, de azért néha jól esne ha rám is gondolna és nem csak mosogatás után símogatná meg a hátam. Eddig is tudtam hogy egy jégcsap, de most már inkább egy jéghegynek vagy végeláthatatlan jégmezőnek tűnik. Ja és hogy ha tudtam akkor miért vettem el..mert véletlenül felcsináltam. De azért szeretem meg szerintem ő is engem, legalábbis remélem.
2016. jan. 2. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eleve jégcsap típus,azzal nem tudsz sok mindent kezdeni.

De Te is bújhatsz,nem csak tőle kell várni.Egy kicsi gyerek,meg újra babát vár,eléggé igénybe veszi.Kényeztesd,segíts a háztartásban, hogy ne legyen annyira fáradt, s több energiája lesz rád is.Másrészt ha 1 éves házasok sem vagytok,akkor minek máris második gyerek?! Hogy miért az első,azt leírtad.

A másik kiírt kérdésedre is válaszolnék,futni semmiképp ne menjen a nejed,ha babát vár.Más mozgásformát válasszon.Próbáljatok meg kettesben lenni néha, az is sokat lendít egy kapcsolaton.Közös séta,mozi,színház,elviszed vacsorázni,ami mindkettőtöknek jó.A szexhez is több kedve lesz,hacsak a hormonok közbe nem szólnak.

2016. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy már nem szeret valamiért. Legyél vele kedvesebb. Nem híztál meg vagy valami? Lehet megundorodott tőled vagy megutálta a jellemed, mert bunkó vagy.
2016. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!