Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Embertipusfüggő vagy helyzetfü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Embertipusfüggő vagy helyzetfüggő inkább, hogy benne marad valaki egy elromlott kapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő szerintem. Minden helyzet más egy kicsit.
2016. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én helyzetfüggőnek mondanám. Nem mindegy az anyagiak, vagy, hogy van-e gyerek esetleg sok más körülmény is befolyásolhatja. Enbertípus nekem nem jó fogalom, minden ember más. Nem hiszem, hogy típus szerint lehet sémákat emberekre húzni. Ill. lehet csak eredmény tekintetében nagy lesz az eltérés.
2016. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat elkerülhetetlen része az elhidegülés. Aztán emberfüggő ki az aki bennemarad "jó ez így", lép tovább, őrül bele vagy csalja meg a másikat. Az elhidgülés kegyetlen dolog és előbb-utóbb minden kapcsolatban megjelenik... :( Emiatt is vagyok már úgy, hogy inkább maradok "solo"-ban, mint ugyanazt a rémes ciklust kövessem (ismerkedés-kezdeti izgalom - fokozodó érdeklődés és hangulat - elhidegülés kezdete - gátlások és falak felépülése - szakítás/megcsalás - enyhe alkohoizmus/gyógyszerfüggőség pár napig).
2016. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább ember... Én semmilyen helyzetben nem maradnék egy elromlott kapcsolatban vagy házasságban.
2016. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Is-is, de inkább emberfüggő. A szerelem nem marad meg örökké, de lehet tenni is a kapcsolatért, amit manapság elfelejtenek az emberek. Ha viszont nem megy, akkor tovább kell lépni.
2016. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Inkább emberfüggő. És inkább lustaságnak mondanám.


jajj most egy új kapcsolatot keresni

jajj most elköltözni

jajj újra dolgozni (ha kapcsolat alatt nem dolgozott már)

2016. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Vagy "jaaaj a másik érzései" :( Egyáltalán nem egyszerű úgy kiszállni egy elhidegülésből hogy könnyű legyen.

2016. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem de a legtöbben saját maguknak nehezítik meg.
2016. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 6, nem mindig lustaság, sok esetben nehezített a pálya. Dolgozna, de nem talál állást. Főleg ha előtte sokáig kiesett a munkaerőpiacról, plusz esetleg van pár gyerek, akiket el kellene tartani.

Van a költözés: költözne, de nincs hová.

2016. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lehet, de költözéssel akkor van a legnagyobb gond ha nincsenek szülők vagy nem tud szülőköz költözni ha van gyereke.

Ha nincs gyereke, akkor a probléma annyi, hogy munkát kell keresnie ha nincs, ami maximum pár hónap, mert munkát lehet találni csak ugye nem csinál akármit.


A legnagyobb probléma ami még teljes mértékben érthető, ha van vagy vannak gyerekek, és nincs hová menni.

2016. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!