Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felvennetek a ferjetek nevet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennetek a ferjetek nevet, ha kulfoldon elnetek es oroszos hangzasa lenne?

Figyelt kérdés
Az en vezeteknevemet nem szeretem annyira, amiota kulfoldon elek, mivel nem tudjak kimondani, de meg leirni se. (Mérö en magam sem tudom leirni ekezettel a telefonomon...). A volegenyem neve viszont Golkov amit nekem mint Golkova kene felvennem, mert no vagyok.ez viszont nagyon szlav hangzasu es mivel egy harmadik orszagban elunk, emiatt igazabol nem szeretnek orosz nevet sem annyira, hisz nem vagyok az. Ha gyerekeink lesznek akkor persze jo lenne, ha nem lenne nekem mas a vezeteknevem. Ti felvennetek ebben az esetben?
2016. jan. 4. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Orulj neki h nem Vlagyimir vagy Gagyimir
2016. jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tobb dolgot is nem ertek :D. Miert nem tudod leirni ekezettel, telefonon hogy Mérő (nekem is minden kulfoldi billentyuzet csak erdekessegkent kerdem :D). A masik hogyha nem vagytok oroszok, ukranok stb akkor a Golkovot miert kellene Golkovakent felvenned? Ugy ertem magyarok vagytok, akkor lehet a ferjednek kinai neve akkor is magyar szabalyok vonatkoznak ra. Na, mindegy egyebkent en felvennem az egyszeruseg kedveert :). Es bocsi az ertetlensegert :)
2016. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

O orosz csak hat en nem vagyok az..nekem csak ilyen ö betuk valasztahtok: ö,ô,õ,ō. De ettol fuggetlenul hivatalban stb nekik sincs rendes hosszu ö-juk ezert ha tehetem ekezet nelkul irom(ne felrdkezzunk meg az é-rol sem

... Iyg aztan ahogy az emberek kimondjak az ugysem hasonlit az eredeti nevemre es meg allandoan kerdezgetnek is ha rendesen van leirva h h Kell ejteni stb..

2016. jan. 4. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
legyel Vlagyimirne oszt kesz
2016. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Golkova. Ha Ő orosz és Te a felesége leszel, akkor a nemzetiségét is el kell fogadnod.
2016. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vettem fel a férjem nevét. Németországban élünk, és a férjem német. Az én nevem több olyan karaktert is tartalmaz, amit a németek nem tudnak értelmezni (pl. "cs"). Minden telefonhívásnál, e-mailnél betűznöm kell a nevemet - de engem nem zavar.


Édesapám neve, akit szeretek és tisztelek. A férjemet is, de máshogy. Nem a kelléke vagyok vagy a tartozéka, hanem az egyenrangú felesége. És magyar vagyok egyébként is, nem német - és nem zavar, ha emiatt néha le kell betűznöm a nevemet.

2016. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso en teljes mertekben tiszteletben tartom a velemenyedet, de szerintem attol h ha felvesszuk a ferjunk nevet, meg nem leszunk a tulajdona.pont mint a szuleimnek sem a tulajdona vagyok. Egyebkent ugy dobtottem, h felveszem a nevet, mert szeretnem, ha a jovendobeli gyerekeink neve megegyezzen az enyemmel is.
2016. jan. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!