Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párkapcsolatoknak legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párkapcsolatoknak legtöbbször vége lesz, miért gondolja sok ember, hogy a házasságuk örökké fog tartani, mindig boldogok lesznek és többet nem lesznek másba szerelmesek ők és a párjuk sem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 23:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A hazassag egy igeret a jovore nezve

ha az igeretet komolyan veszed tenyleg orokke fog tartani

Olvasd : minden nehezseget megoldunk valas nem optio valas helyett a megoldason dolgozunk

ha ismered azt akihez hozzamentel akkor ez lehetseges az egyetlen feltetel a masik is igy gondolkodjon a ,,legfeljebb majd elvalunk,,soha soha ne legyen kiskapu vagy optio

Mi 28 eve ismerjuk egymast 26 eve hazassagban Az elso 10 ev gyerekek stb nagyon razos volt aztan beleszoktunk egyutt valtoztunk egyutt novekedtunk.

valas? nem tortent olyan dolog ami miatt ez eszunkbe jutott volna (alkoholizmus szerelvezet jatekszenvedely sorozatos megcsalas)

volt egy alkalommal egy (majdnem)ferelepes de a hazassagunk erosebb volt es ezt is tuleltuk

2016. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én pl azért gondolom, hogy örökké fog tartani, mert korábbi kapcsolataim messze nem ilyenek voltak. Sem minőségében, sem hosszában, sem szexuális értelemben, sem érzelmileg. Volt akit szerettem korábban, de nem voltam szerelmes. Életemben először és utoljára az vagyok. Soha senki nem bánt még velem úgy mint a házastársam. És voltak más dolgok is amik miatt tudtam hogy ő az igazi, és nem lesz más akit így szeretnék...Ő is biztos az érzéseiben. Ha látnék fél százalék esélyt is arra, hogy valaha szétmegyünk, nem házasodtam volna vele össze.


Összességében, legjobb esetben az ember megválogatja kivel köti össze az életét házassággal. Sok esetben persze rosszul választanak, de van rengeteg boldog házasság is, akik életük végéig együtt maradnak. Ha az esélyt se adná meg erre az ember, még ezek a boldog házasságok sem lennének.


Ha már úgy áll hozzá az ember, hogy előbb utóbb szakítás lesz, akkor eleve felesleges lenne komoly kapcsolatot kezdeni. Élne mindenki egyedül. Csak hogy egyedül lenni piszok szar. És itt most nem is elsősorban a szexhiányra gondolok.

2016. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!