Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem hajlandó este fogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem hajlandó este fogat mosni, de én ne legyek mackónadrágban otthon?

Figyelt kérdés

Mostanában elég kevés időnk jutott egymásra egyéb elfoglaltságok miatt,emiatt a szexuális életünk is elég gyatra.Hetente-2 hetente 1x szexelünk.

Az a baj hogy ő reggel kívánja én pedig este.Reggelente csak hétvégén vagyunk együtt,ritkán hétköznap.A délután talán mindkettőnknek jó,de ekkor nem mindig tudunk együtt lenni.Tegnap este rámásztam,de ő filmet nézett volna,majd ezen összevesztünk,hogy nem tudja megnézni nyugodtan a filmet,elöbb is szólhattam volna hogy szexleni akarok.Aztán végül szexeltünk is,de nagyon rosszul esett hogy egy film miatt rámförmedt.


Gondolkoztam rajta,hogy talán szexibbnek kellene lennem.Alapvetően ápolt vagyok,otthon viszont kényelmesben szoktam lenni,mackónadrág,póló,melegben rövidnadrág,póló,néha ruha.Aludni pedig az ő pólóiba szoktam,ő mondta hogy neki az tetszik...


Szerintetek mennyire fontos hogy otthon mibe vagyunk a párunk előtt?


Töröm a fejem,hogyan lehetnék számára vonzóbb,azonban ő este nem hajlandó fogat mosni.Lehet velem van a baj,de amikor egész nap eszik az ember mindenfélét,estére tele lesz a szája mindenféle bacival,a lehelet se a legkellemesebb...de a párom nem szeret este fogat mosni,10-ből 1x ha megmossa.Nem az anyja vagyok,hogy neveljem ilyenekre.Próbáltam már "csalogatni is",meg konkrétan mondtam is neki hogy szívem,moss fogat légyszi,orális szex miatt is fontos szerintem.De ő akkor se.Egyébként a személyes higiéniájával nincsen baj,csak ez az egy sarkalatos pont.


2015. júl. 6. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen retardáltaknak minden összejön...
2015. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
100%

Most akkor mi a kérdés? Több szex és fogmosás?

Igyekezz akkor rámászni amikor nem olyan film megy, amit szeretne megnézni. Erre én is allergiás vagyok. Az esti fogmosás helyett meg ott a Corsodil . Akkor legalább azzal öblögessen.

2015. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
100%

itt egyéb alapgondok vannak

ideje lenne egy nagy és mélyen szántóbeszélgetésnek

2015. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már tudom, miért nincs párom! Azért, mert engem nem kell nevelgetni :)

Én mosok fogat, ha van rá módom többször, mint kétszer. Ez a filmes dolog, számomra hihetetlen. Engem, sose zavart a nőn mackónadrágos dolog odahaza.

Férfi test, kamasz jellem.

2015. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D :D :D

Sorry, de ez így annyira mókás...

Szerintem bármiben lehet szexi az ember...egy kinyúlt pólóban is...nem számít. Otthonra meg csak nem rittyenti ki magát az ember kisestélyibe...mert az már a vicc kategória. Tulajdonképpen az a fő problémád, hogy mindketten máskor vágytok szexre...és nem mos esténként fogat a párod? Ha jól értelmeztem a dolgokat. :D Hát erre egyszerű a megoldás...egyszer szexeljetek reggel, mikor ő akar...máskor meg este,mikor te. Ha meg nem mos fogat...ne akarjon nyalni. Bár lehet, hogy ez neked lenne nagyobb probléma. :D

2015. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz kategória, a tini párkapcsolatokba való.
2015. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!