Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyanokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat, akik házasságban vagy az után találták meg az "igazit" (vagy mondjuk ugy, nagy szerelmet)? Mi történt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
"akik házasságban vagy az után találták meg az "igazit"" Érthetöbben?
2016. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazassagom utan talaltam meg a szamomra igazit.Hazassagom,azert ment tonkre,mert megcsalt a ferjem.Utana megtalaltam a jelenlegi parom,gyerekeim apjat!
2016. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Fiú ismerősöm válik, 5 év utàn.Nem történt semmi, jó volt a házassága, csak beleszeretett egy másik lányba. 2 év ismerkedés után a válás mellett döntött, hogy a másikkal lehessen.
2016. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolso, hány évesek egyébként ? csak kiváncsiságbol kéredzem. és maga a kapcsolatuk a házassággal együtt meddig tartott ? gyerek még nem volt ?
2016. jan. 9. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, van aki lemond az igaziról (a házasság, meg a gyerekek miatt). Persze van aki rögtön válik.

Egyébként ha meg is véled találni az igazit, az nem biztos hogy boldog is leszel vele.

Több ismerősöm is járt már így...

Néha a sors, az érzelmek, de még a vágyak is kiszámíthatatlanok.


Én pld. többször is ismerkedtem meg olyan gyönyörű nővel, hogy a lélegzetem is elállt. Tökéletes testtel.

De aztán az ágyban rájöttem, hogy jobban vonz, szexuálisan jobban felizgat a picit molettebb,

(nem tökéletesnek tartott női test).

Bár nagyon szép a szinte tökéletes, de nekem az a másik az izgatóbb.Úgyhogy maradtam a megszokottnál.

Szóval...nem tudom.

De itt nem csak a szexről lehet szó, hanem hasonló képpen járhatunk az érzelmekkel, stb.

Más valakit kívülről megcsodálni, és más valakivel eggyüt is élni.

Néha keserves csalódás lehet a vége.

Hát néha ilyen az igazi.

2016. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!