Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azoknak a gyerekeknek, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a gyerekeknek, akiknek a szülei csak együtt élnek házasság nélkül nem rossz érzés, hogy tkp. "törvénytelen gyerekek"?

Figyelt kérdés
Azért évszázadokon keresztül a házasságon kívüli gyerek elég szégyen volt, az egy dolog, hogy most már elfogadott, de vajon a gyereket ez nem érinti rosszul?

2016. jan. 31. 16:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondogatnak neki ilyen hülyeségeket, akkor nem fogja rosszul érinteni.
2016. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még egyszer: Ha NEM mondogatnak neki ilyen hülyeségeket, akkor nem.
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem érinti rosszul.
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez olyan nagy titok lenne. A gyerek fog tanulni történelmet..
2016. jan. 31. 16:59
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Kérem pontosits kérdezö! Tudod van az egyházi meg a polgári házasság. Melyikre gondolsz?????
2016. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez egy baromi nagy hülyeség. Általában a hitgyülisek jönnek az ilyen dumával. Én már csak tudom, testvérem is folyamatosan a fülemet rágja ilyenek miatt. De az a szerencsétlen gyerek szerintem pont leszarja hogy "törvénytelen". Nyilván a szülei nem fogják arra tanítani hogy te házasságon kívül születtél szóval rosszabb vagy mint a többi aki nem. Csak az ilyen agymosott szektások szoktak ilyeneket dumálni folyamatosan. De azért kíváncsi lennék mondanád-e egy gyereknek hogy te törvénytelen vagy, rossz vagy, szégyeld magad, vagy ilyesmi. Ez egy akkora baromság!! Komolyan nem tök mindegy. Miért az jobb, amikor a gyerek házasságon belül születik de az apa egy alkoholista barom aki veri az egész családot? Akkor sokra megy vele. Az a kis papír az ég világon semmit nem ér. Nem attól lesz boldog egy család.
2016. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Manapság az ilyesmi már senkit sem érdekel. Anno nem szabadott házasság előtt szexelni, te rosszul érzed amiatt magad, hogy mégis csinálod?
2016. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A polgári esküvőre gondoltam, mivel ma Magyarországon ez a törvényes esküvő.
2016. jan. 31. 17:04
 9/25 A kérdező kommentje:
6-os: Nyilván a szülő nem mond ilyeneket a gyerekének..
2016. jan. 31. 17:05
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű fog. Elmondják vagy elolvassa azt, hogy házasságon kívül születni RÉGEN szégyennek számított.

A vörös hajúakra meg ráfogták, hogy boszorkány. Ilyen is megesett régen, mégsem hiszem, hogy a vörös hajúaknak ez akkora traumát okozna.

De jövök egy saját példával is: balkezes vagyok, ami régebben szégyennek számított. Nekem mégsem okoz traumát, pedig még a nagyanyám is sípolt az anyámnak, hogy szoktasson át a jobb kezemre. Anyám meg szépen elhajtotta. Sosem kaptam csúnya megjegyzést gyerekkoromban, senki sem próbált megszégyeníteni, ezért nem is éreztem rossznak, hogy a bal a domináns kezem. Pedig olvastam, hallottam, hogy régen szégyennek számított.

2016. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!