Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akinek a gyerek/gyerekek érkezése után megromlott a házassága?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Tudtatok ellene tenni?
2015. nov. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

sajnos nálunk igen ,de beismerem hogy az én hibám.amióta szültem csak a gyerekemnek élek ,nem kívánom a szexet ,nem adok magamra annyit (nem úgy értem ,hogy igénytelen vagyok ,csak semmi smink ,haj lófarokba ,melegítő + kapucnis pulover az öltözékem...) ,a testem mindenhol striás.

szeretnék változtatni de egyszerűen nem érdekel ,pedig a férjem rendes ,szeret ígyis ami meglep hogy még kíván is.nem tudom mikor fog ez változni ,pedig nem pár hónapja szültem.

2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Testvéreméknek. Hasonló dolgok történtek náluk, mint az első válaszolónál. Próbálok segíteni neki, de hagyja, és ugye csak annak lehet segíteni, aki hagyja. Nem nyitott semmilyen megoldásra. Nem csak a férjével romlott meg a kapcsolata, hanem velünk(a családdal) is. Engem újonnan kifejezetten utál, mert nekem és a férjemnek sokkal jobb a házasságunk a gyerekein születése óta. Összetartóbbak, segítőkészebbek lettünk, hogy minél több terhet levegyünk a másik válláról, jobba kommunikáció köztünk. Szörnyű tehetetlenül nézni, hogy a tesómék meg egyre jobban eltávolodnak egymástól. :(
2015. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viktoria1978 válasza:
Sziasztok! Nekem szintugy mint ahog az elsö valaszadonak. masodik gyermekünk születese ota csak a gyerekeimnek vagyok. A sex szo hallatan a hideg fut vegig a hatamon, nem festem magam, szoszerint nem erdekel hogy nezek ki,tetszek-e a ferjemmnek.Miert van ez igy?
2015. nov. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!