Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mi lenne a legjobb megoldas egy ilyen hazassagnal?

Figyelt kérdés
A leendo ferjnek van 2 lakasa, egyikben lakik a masik ki van adva. Pest kozponti helyen. A nonek egy meg hitellel terhelt, nem frekventalt helyen. Viszont egyszemelynek ok, kettonek mar kicsi. Ti mit tennetek? Aberetbe menni havi fix x osszeget, beletenni egy kozos kasszaba es abbol gazdalkodni a lakasokkal meg mindenki azt csinal, amit tud ( kiadni persze) vagy valamelyikunkhoz koltozni. A szemelyek valosak, de megcsak a kapcsolat elejen vagyunk erdekelnek a cenariokk, mert a hazassaggal sokat nem akarunk varni. En 30f o 32N.

2016. febr. 4. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Off. Nekem elképzelhetetlen, hogy házastársak ne közös kasszán legyenek, akivel meg nem lehet közös kasszán lenni, azzal nem szabad házasodni.


On. Ez alapján én kiadnám a nő lakását, annak az albérlete fedezheti a részletet. Egybeköltöznénk a férj egyik lakásába, amely hosszú távon kényelmesebb, vagy fenntarthatóbb. A másikat kiadnám amiből egy újabb tartalékot képeznék a következő ingatlanra, akár családi házra, egyéb járulékos költségekre a lakásokkal kapcsolatban.

2016. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, illetve szabad albérletbe menni, ha jelentős a különbség az albérlet+rezsi költsége és kiadásból származó bevétel között. Ilyen esetben még több pénzt tudtok spórolni, ha van ilyen célotok.


Első voltam, ja és közgazdász

2016. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bármikor véget érhet egy kapcsolat(házasság is), én nem tenném be a közösbe az ingatlanomat, és a másik félnek sem engedném. igaz már régen voltam 30, láttam egyet s mást.
2016. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz közös a tulajdonjog, mert házasság előtt szerzett vagyon. Közösek csak a javak és kötelezettségek lesznek.
2016. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3-ból az egyikbe beköltöztök, amelyik a legjobban megfelel méretileg, ill. a munkahelyekhez, a többit pedig kiadjátok.

Mondjuk a legtisztább az lenne, ha a nő lakását adnátok ki és abból fedezve lenne a hitel, a tiéd rezsijét pedig feleznétek.

2016. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!