Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El fogom tudni valaha felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni valaha felejteni? 29L

Figyelt kérdés
A házasságom jópár éve megromlott. Ennek az lett a következménye, hogy tavaly nyáron megismertem valakit a munkahelyemen, és belé szerettem. Egy idő után elmondtam itthon is, amitől a férjem viselkedése 360 fokot fordult jó irányba. Nem emiatt, de vele maradtam. Talán gyávaságból. Azóta sem tudom elfelejteni a fiút, akit megismertem. 4 hónapja beszéltünk utoljára. Azóta híztam 13 kilót. Az az érzésem van, hogy minden mindegy. Ha eszebe jut a fiú, összeszorul a gyomrom és mélyül a lélegzetem. Ez a szerelem? Mégis mikor fog elmúlni?
2016. febr. 18. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A megromlott házasságod nem volt következménye, hogy megismerted a fiút, akkor is megismerted volna, ha jó a házasságod.

Egyébként az 180 fokos fordulat. Most már úgysem fogod tudni elfelejteni, mindig benned lesz a "mi lett volna, ha..." gondolat.

2016. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, csak vágyódás a semmi iránt. Akkor fog elmúlik, amikor teszel érte, hogy elmúljon. Tett alatt azt értem, hogy zárd le a múltat, végezz önismereti gyakorlatokat és felejtsd el. Örülj annak, hogy a férjed veled maradt.


Egyébként elég gerinctelenség volt tőled, amit tettél. Ha valami megromlik, akkor azt nem elhajítani kéne, hanem megjavítani!

2016. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az volt a következménye a megromlott házasságomnak, hogy érzelmileg nyitottam valaki felé. A tíz év alatt ilyen sosem volt, még flört szintjén sem. Egyébként nem feküdtem le vele, csak simán szerelmes lettem. Ami persze rosszabb
2016. febr. 18. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
360 fokos fordulat :DDDDD Hát lehet őt is úgy el tudod felejteni, mint a matematikát :DDDDDDD
2016. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
360 fok,akkor ugyanott vagytok,ahol eddig.:-D
2016. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy elfelejted-e azt nem tudhatom. Az biztos, hogy a férjedet nem szereted. (Ha szeretnéd, max barátként néztél volna erre a srácra, másképp nem)

A férjed jobbat érdemelne...Nem olyan nőt aki csak kényelemből marad vele. Bár ő is buta, én a helyében elküldtelek volna már a fenébe. Ha a másik srác kell, akkor menj hozzá, és add meg a lehetőséget a férjednek, hogy megtalálja a boldogságot mással.

2016. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 360 fok tényleg egy kicsit sok...:)

Amúgy szerintem az elsöprő szerelem sokszor akkor jelentkezik, mikor nagy gáz van az egyén életében, mint valami gyógyír a problémákra. Szóval szerintem ez lehet egy jelzés a tudatalattidtól, hogy lépned kéne, változtatni, mert te nem is vagy jól a jelenlegi kapcsolatodban. (Ha nem lett volna a munkatársad, akkor másba szerettél volna bele.)

Szóval szerintem gondold végig, hogy miért nem váltál el eddig. Majd ráismersz, hogy min kell változtatnod, ha tényleg új életet akarsz kezdeni.

2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a férjed nem fogod elfelejteni. A pasival mi lett? Nem akar tőled többet?
2016. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült ez az egész, én el akartam válni. Nem akartam hülyíteni a férjemet. De ő nem akar, semmi esetre sem. A fiút 4 hónapja nem láttam. Egy ideig erőlködött, de elküldtem. S végleg feladta.
2016. febr. 24. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb el kéne válnod, ha tényleg el akarsz (és nem valaki miatt kéne ezt megtenned). Ez így utalhat társfüggőségre is.
2016. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!