Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha el fogom tudni felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha el fogom tudni felejteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elítélendő amit tettem, s talán ezért sokan meg is vetnek...

Szerlemes voltam/vagyok egy nős férfiba.Ő az első nagy szerelem. Barátságból, haverságból nőtte ki magát ez az érzelem, és mielőtt még túl mély lett volna megszakítottam vele minden kapcsolatot. Azóta 1,5 év eltelt. De sajnos a mai napig megvannak az érzéseim. Elalvás előtt rá gondolok, szinte mindig eszembe jut, a mosolya, az érintése, a hangja, az illata. Nem tudom elfelejteni, pedig szinte nem is találkoztam vele a 1,5 év alatt, csak futólag, akkor is egy szia erejéig. Nem tudom, miért hagyott benne ilyen mély nyomot... Nem tudok túllépni rajta. Ismerkedem, de mindig őt keresem a férfiakban. Most is egy hozzá hasonló sráccal beszélgetek, ismerkedem, de nem akarom megbántani, hogy csak Őt keresem benne, eddig nem tudom mit érzek. A kérdésem: Fog-e jönni valaki, aki elfeledteti Őt velem? Mit kell nekem tennem, hogy sikerüljön?

20/L


2015. ápr. 1. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fog jönni egy JOBB...csak idő kérdése,hidd el.
2015. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer el fogod. Vagyis nem, elfelejteni sose fogod, legfeljebb túl leszel rajta, és nem gondolsz már rá.
2015. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
basszus 20 éves vagy, amint egy (felteszem érettebb) pasira bukkansz aki bejön akkor szép lassan elfelejted őt. Nincs más megoldás, el kell engedni, ezt kell tenni. 25/F
2015. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!