Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem magam, most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam, most akkor ebbol leszurve mindig is szerettem azt a fiut? El fogom valaha is felejteni?

Figyelt kérdés

lez eleg hosszu es bonyolult…


4 eve volt egy fiu akibe 3 evig nagyon szerelmes voltam es a 3. ev elkezdtunk beszelgetni regen rengeteget szenvedtem es sirtam miatta o bocsanatot kert es ugy nezett ki hogy alakulnak a dolgok, egeszen addig amig fb-on nem bokolgatott egy lanynak. nagyon duhos voltam es ugy dontottem hogy elfelejtem par honap mulva jott is egy fiu aki elerte hogy egyre kevesebbet gondoljak ra es nagyon boldog voltam vele( bar az eleje furcsa volt mert kiderult hogy az a lany akinek bokolt a rokona volt es az nek igazi bok volt na meg azert mert az en kapcsolatom utan ra 1 honapra osszejott egy lanyismerosommel, feltekeny voltam de titkoltam) ahogy teltek a honapok meg mindig gondltam arra a fiura neha neha bar mar nem ugy hogy de jo lenne vele lenni hanem hogy remelem jol van o is es hogy o is olyan boldog mint en a baratommal… mindig kialltam masok elott mellette de errol o nem tud vegul ugy alakult hogy a baratom rajott hogy o nem elte ki magat es a barataival akart lenni megis ra ket honapra osszejott egy csunya lannyal es nem tunk olyan boldognak, olyan mintha felejteni akarna.. a veszekedesek soran egyre tobbet kezdtem el 4 eve volt egy fiu akibe 3 evig nagyon szerelmes voltam es a 3. ev elkezdtunk beszelgetni regen rengeteget szenvedtem es sirtam miatta o bocsanatot kert es ugy nezett ki hogy alakulnak a dolgok, egeszen addig amig fb-on nem bokolgatott egy lanynak. nagyon duhos voltam es ugy dontottem hogy elfelejtem par honap mulva jott is egy fiu aki elerte hogy egyre kevesebbet gondoljak ra es nagyon boldog voltam vele( bar az eleje furcsa volt mert kiderult hogy az a lany akinek bokolt a rokona volt es az nek igazi bok volt na meg azert mert az en kapcsolatom utan ra 1 honapra osszejott egy lanyismerosommel, feltekeny voltam de titkoltam) ahogy teltek a honapok meg mindig gondltam arra a fiura neha neha bar mar nem ugy hogy de jo lenne vele lenni hanem hogy remelem jol van o is es hogy o is olyan boldog mint en a baratommal… mindig kialltam masok elott mellette de errol o nem tud vegul ugy alakulmegin arra a fiura gondolni es a legjobb haverja a 4 eve volt egy fiu akibe 3 evig nagyon szerelmes voltam es a 3. ev elkezdtunk beszelgetni regen rengeteget szenvedtem es sirtam miatta o bocsanatot kert es ugy nezett ki hogy alakulnak a dolgok, egeszen addig amig fb-on nem bokolgatott egy lanynak. nagyon duhos voltam es ugy dontottem hogy elfelejtem par honap mulva jott is egy fiu aki elerte hogy egyre kevesebbet gondoljak ra es nagyon boldog voltam vele( bar az eleje furcsa volt mert kiderult hogy az a lany akinek bokolt a rokona volt es az nek igazi bok volt na meg azert mert az en kapcsolatom utan ra 1 honapra osszejott egy lanyismerosommel, feltekeny voltam de titkoltam) ahogy teltek a honapok meg mindig gondltam arra a fiura neha neha bar mar nem ugy hogy de jo lenne vele lenni hanem hogy remelem jol van o is es hogy o is olyan boldog mint en a baratommal… mindig kialltam masok elott mellette de errol o nem tud vegul ugy alakultudtomra adta a napokban hogy o is nagyo. rosszul van a baratnojevel es most abban a helyzetben vagyok hogy ha az exemre gondolok akkor hianyzik es bar kotodom hozza de nem brnam vele ujrakezdeni mert nagyon faj… arra a fiura meg 4 ev utan… meg mindig fontos nekem de nem akarok a baratja lenni es felek ha osszefutok vele az megjobban felkavarja a jelenlegi helyzetemet, talan a legjobb lenne tulleni ezen az egeszen de valami mindig torenik…



2014. nov. 21. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkolt ez a sok szöveg a semmiről.
2014. nov. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi hogy erthetetlen kicsit de a telefonom eleg rossz es sokszor masolta amit irok ugyhogy ide masoltam hogy ertheto legyen



4 eve volt egy fiu akibe 3 evig nagyon szerelmes voltam es a 3. ev elkezdtunk beszelgetni regen rengeteget szenvedtem es sirtam miatta o bocsanatot kert es ugy nezett ki hogy alakulnak a dolgok, egeszen addig amig fb-on nem bokolgatott egy lanynak. nagyon duhos voltam es ugy dontottem hogy elfelejtem par honap mulva jott is egy fiu aki elerte hogy egyre kevesebbet gondoljak ra es nagyon boldog voltam vele( bar az eleje furcsa volt mert kiderult hogy az a lany akinek bokolt a rokona volt es az nek igazi bok volt na meg azert mert az en kapcsolatom utan ra 1 honapra osszejott egy lanyismerosommel, feltekeny voltam de titkoltam) ahogy teltek a honapok meg mindig gondltam arra a fiura neha neha bar mar nem ugy hogy de jo lenne vele lenni hanem hogy remelem jol van o is es hogy o is olyan boldog mint en a baratommal… mindig kialltam masok elott mellette de errol o nem tud vegul ugy alakultudtomra adta a napokban hogy o is nagyo. rosszul van a baratnojevel es most abban a helyzetben vagyok hogy ha az exemre gondolok akkor hianyzik es bar kotodom hozza de nem brnam vele ujrakezdeni mert nagyon faj… arra a fiura meg 4 ev utan… meg mindig fontos nekem de nem akarok a baratja lenni es felek ha osszefutok vele az megjobban felkavarja a jelenlegi helyzetemet, talan a legjobb lenne tulleni ezen az egeszen de valami mindig torenik…

2014. nov. 21. 03:15
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem ez nem semmi hanem sokminden a kerdesek meg ott vannak fent :/
2014. nov. 21. 03:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem olvastam el az egészet, csak a címet, amire azt tudom válaszolni, hogy min. 1-2 év kell, amíg valaki elfelejt valakit.
2014. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!