Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki nagyon szerencsésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki nagyon szerencsésnek gondolja magát azért, mert az a házastársa, aki? Miért?

Figyelt kérdés
Nem friss házasként, hanem több éves együttélés után: ki az, aki határozottan úgy gondolja, hogy nagyon szerencsésen alakult az élete, mert jól választott házastársat? Miből tudod, hogy így van?

2016. febr. 19. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyen tuti nem létezik :D
2016. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En 6 eve vagyok hazas es baromi szerencsesnek erzem magam, mert a ferjem mellett ugyanolyan szabad vagyok mintha szingli lennek. Nem ellenorizget, megert, meghallgat, inspiral, olyannak szeret amilyen vagyok es nem akar megvaltoztatni, elfogadja a donteseimet.


Mindezek mellett mindennap bokol, imad, es megtenne mindent ertem, egymas nbizalmat epitjuk:-))


Persze o sem tokeletes, vannak vitaink neha, osszezordulesek, de 95% szazalekban mukodik a kapcsolat, az 5 szazalekot pedig rohogve atveszeljuk:-))

2016. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi 5 eve vagyunk egyutt, masfel evesek az ikreink. Eleg sokmindenen mentunk egyutt keresztul mar; nem volt konnyu, de meg mindig olyanok vagyunk, mintha csak most talalkoztunk volna.

A parom nem egy romantikus alkat, nem szavakban mondja el az erzelmeit, hanem kimutatja. Minden cselekedeteben ram gondol eloszor, h nekem jo legyen. Hazias, foz, most takarit, ugyh ebben teljesen egyenloen osztozunk. Kivalo apa es meg evek utan is erezteti velem, h en vagyok a legvonzobb no szamara.

Emellett megvan mindkettonknek a szabadsaga, nincs feltekenykedes, m maximalisan megbizunk egymasban.

Persze, nalunk is vannak vitak es nehez helyzetek, de szerencsere eddig mmindig sikerult tuljutnunk ezeken. :)

2016. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is jelentkezem.


10+ éve együtt, ebből 3,5 éve házasok vagyunk és nagyon szerencsésnek érzem magam. Igazi társ a férjem, szeretjük egymást sok év után is. Még mindig tudunk vágyni egymásra, jó a szex. Képesek vagyunk megbocsátani egymásnak és bocsánatot kérni is. Mindketten. Kiegészítjük egymást, támogatjuk egymás elképzeléseit,vágyait, kompromisszumokat kötünk, ha kell. Jól tudunk együtt élni a mindennapokban, viszonylag kevés a konfliktus, mert mindketten rendszeretőek vagyunk, megfontoltak, előrelátóak, felelősségteljesek. Biztos érzelmi háttérrel vágtunk bele a családalapításba.

2016. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
Itt vagyok pl. én...Nagyon-nagyon szerencsésnek érzem magamat amiatt, hogy pont a feleségem a feleségem...Nemis tudom hogy mi is lenne velem nélküle...Szép is, okos is, és életrevaló is nagyon, ő vezeti a háztartást, a pénzügyeinket, intézi az intéznivalókat, szervezi az életünket, neveli a gyerekeket, meg stb,stb...Nekem gyakorlatilag semmi más dolgom nincs, minthogy a kedvtelléseimnek éljek, illetve gondoskodjak az ő testi-lelki boldogságának a folyamatos meglétéröl...Öröm az élet egy ilyen nő mellett...
2016. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, jól választottam. Nem tökéletes a férjem sem. Pont mint senki sem. Néha az idegeimre megy ugyan...de ez másnál is így van. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele és a kapcsolatunkkal. Pedig nekem ő életem első....egyetlen...és utolsó férfija. És mégis. Nem vágyom másra.... 12 éve vagyunk együtt, 7 éve házason. 31/nő
2016. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve vagyunk együtt a férjemmel. Én szerencsésnek érzem magam. Nem mondom, hogy soha nincsenek gondjaink, de naív az, aki azt hiszi, mindig csupa cukor az élet.


De mindig itt voltunk és vagyunk egymásnak...Száz százalékosan megbízom benne, ő a legjobb barátom is, társam mindenben, és ez nekem elég is.

2016. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 éve vagyunk házasok. Megbízható, becsületes, jó ember, akivel még akkor is kitűnően együtt tudtunk működni, képesek voltunk normálisan megbeszélni a közös dolgainkat, mikor 10 év házasság és két gyerek után szétköltöztünk. Szűk egy év után aztán együtt folytattuk, de nekem a különélés ideje is azt bizonyította, hogy jól választottam.
2016. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

5 éve vagyunk együtt, fél éve házasok. Igen is kijelentem, a legszerencsésebb nő vagyok. Teljes mértékben összepasszolunk a férjemmel minden téren. Az esküvő után még jobban kötöttünk egymáshoz. A gyerek témában is egy hosszon vagyunk. Akarunk, de még nem. 5 éven belül szeretnénk (persze ha minden jól alakul).

26/L

2016. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az ilyen jellegű kérdésre gyakorlatilag csak nők válaszolnak?
2016. febr. 25. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!