Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyes ismerőseim szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes ismerőseim szerint a világ legjobb dolga szerelmesnek lenni, mások szerint szülővé válni, megint mások szerint unokát kapni. Mi vajon a legjobb dolog a világon?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A szabadság.

Bármi megtörténhet ha közben szabad lehetsz, mindegy melyik életszakaszodat éled épp.

2016. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kb ez így, ebben a sorrendben. Másik az ezek mellett történő karrier, önmegvalósítás
2016. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg ezek közül egyik se. Na ehhez mit szólsz?
2016. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pizza
2016. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

On szociologus es tanulmamyt keszit?

Amugy szerintem a gyerek

2016. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Sör
2016. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha éhes vagy nincs is jobb egy négysajtosnál, baconnel, és fokhagymás tejfölös szósszal. :)

Vicc én kívül.

Az a legjobb ami éppen uralja az életed.

Volt szerencsém megtapasztalni a mindent elsöprő, igazi szerelmet. Sajnos azt a fajtát, aminek klasszikusan nincs jó vége.

Mégsem tudom megbánni, amit akkor átéltem, pedig valószínűleg sosem lesz meg újra.

Két gyerekem van. A maguk nemében mindkettő egy kis csoda. Persze, az első időkben, a hirtelen rádrobbanó felelősségtől észre sem veszed.

Az unokákról még jó húsz évig nem tudok nyilatkozni (remélem).

2016. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szabadnak lenni, és azt tenni, ami örömet szerez - legyen az gyerek, írás, unokák, munka, szerelem, stb...
2016. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik és egyik sem...

A felsoroltakkal az a gondom, hogy mindegyik MÁSTÓL teszi függővé a boldogságot, nem belülről fakad.

Számomra a legnagyobb érték a belső egyensúlyom megtalálása, és akkor mindig az éppen aktuális élethelyzetnek megfelelő örömöket tudom leginkább értékelni.

Mert az élet akkor jó, ha folyamatos változásban, dinamikus fejlődésben van. Természetes, hogy egészen más okoz örömet kisgyerekkorban és más felnőttkorban, vagy idősebb korban. De ha nincs meg a belső egyensúlyom, és mindig valaki mástól függ a boldogságom, akkor egyiket sem fogom tudni igazán élvezni!


Egyébként szerintem a világon a legjobb dolog a csoki. Az legalább állandó, kicsi korom óta mindig örömet tud okozni. :)

2016. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezek közül csak az egyiket tapasztaltam és tapasztalom a mai napig is, a többiről nem tudok nyilatkozni, mert nem éltem át, és soha nem is fogom.


Az az egy pedig a szerelem. Valami leírhatatlan, amikor sok évnyi csalódás és magány után megtalálod valakiben az igazi lelki társat. Én megtaláltam. Az a mélyről jövő erős, intenzív szerelem, amit korábban soha senki iránt nem éreztél. Így szeretni, és szeretve lenni eszméletlen érzés:)

De ezen felül engem boldoggá tesznek az életem apró, de annál fontosabb örömei is. Mint a kutyusaim, a hobbim amit már gyerekkorom óta csinálok és imádom, és az olvasás - a könyvek szeretete:) Nekem ezek a dolgok nagyon fontosak. 30/N

2016. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!