Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm párjával egyre komolyabb a dolog közöttünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elején csak összefutottunk néha, találkoztunk tíz percre, de csak megbeszélni a barátnőm szülinapi meglepetését, meg ilyesmi. Aztán egyre sűrűbbé váltak ezek a találkozások, és már szinte megőrülök, ha nem láthatom két-három naponta.

Látom, hogy "úgy" néz rám, és én is nagyon kívánom. Attól félek, hogy már kétszer is volt fent nálam, mi van, ha harmadszorra nem bírom ki...

21/L


2015. máj. 1. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rib..anc vagy am tudod e...
2015. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a te pasid lesz es nem lesz baratnőd na persze hazudni is lehet de azt tudni kell
2015. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos barátnő lehetsz.
2015. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el mert kulonben a legjobb baratnodet veszitheted el:)
2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem birod ki? Mások a halált is kibirtak, fas zom pi csak, az ilyeneknek, azt kívánom, hogy soha ne legyenek boldogok, és látom beteljesedik a kívánságom, egyre több itt az ilyen pi. Csa
2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátságot válaszd, a pasik jönnek-mennek! Ennyit nem ér meg egy szex!
2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet. A legjobb az lenne, ha megszüntetnéd a kapcsolatot a sráccal, de sajnos tudom, h ez mennyire nehéz, voltam már így én is. Életem eddigi legnagyobb szerelme volt egy ilyen viszonnyal megkezdve... jó rá visszaemlékezni, de ez nem mentesít attól, hogy szaremberré válsz tőle, ha hagyod megtörténni. Én azt javaslom, hogy ne menj bele és keress mást. 21/f
2015. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most kéne abbahagyni, de annyira erős köztünk a kémia, hogy nem bírom ki, hogy ne lássam legalább.

Szeretem a barátnőmet, és nem akarok neki rosszat, de nem hiszem, hogy szeretik egymást.

2015. máj. 1. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem indok, csak belemagyarázás. Barátnőddel a barátságot biztos, h megölnéd ezzel.
2015. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugy latszik neked fontosabb a szex mint a baratsag. Akkor csinald csak, majd szepen elveszited a baratnod, de vegulis nem szamit, merthogy ok nem szeretik egymast, igaz?

De egy picit gondolj mar bele a baratnod helyzetebe..neki milyen erzes lenne, ha megtudna hogy a pasija a legjobb baratnojevel csalja? Tegyuk fel neked van egy pasid, de a hatad mogott a legjobb baratnod folyton szexel vele es megcsak abba sem akarja hagyni hogy teged ne veszitsen el. Ha ezt te megtudnad milyen erzes lenne? Megutalnad egy eletre a baratod es a baratnodet is! Ezt akarod elerni? Nehez...de meg kell tenned a baratnodert amig meg nem keso!

Nezd csak meg azt peldanak, ami volt az Ejjel-Nappal Budapestbe. Zsofi is osszejott Regi hata mogott Felixszel, majd mikor kiderult mi lett a vege? Regina es Zsofi most utaljak egymast..es ezt csak azert hoztam fel, hogy lasd ha nem hagyjatok abba a pasival, akkor rossz vege lesz. Gondolkozz el!

2015. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!