Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hány év együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány év együttélés után és hány évesen ideális a házasságkötés?

Figyelt kérdés
Mármint x év együttlét, és férfinek, nőnek kb hány évesen lenne ideális a házasságkötés az x év együttlétet leszámítva? Nyilván érettség, felfogás kérdése meg még sok mindentől függ...de pl egy 35 éves férfinek kicsit nem késő? Mármint ha még akkor kezd el családot alapítani meg stb, lehet már az unokáit nem láthatja...

2016. márc. 21. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem soha! :/
2016. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

NINCS ideális!

Mindenkinél más! Kapcsolat, egyén és még sok tényező függvénye!

Értelmetlen kérdés, mivel nincs rá értelmes válasz.


Talán csak ennyi: Amikor mind a két fél úgy szeretné, és számukra eljött a megfelelő idő!


Sosincs késő semmihez!

2016. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

"de pl egy 35 éves férfinek kicsit nem késő? "


Miért, az mennyivel jobb, ha 35 évesen már vasárnapi apuka, mert fiatalon megfontolatlanul ugrott bele a házasságba?


Nincs olyan, hogy ideális, teljesen egyén- és kapcsolatfüggő, hogy mikor jön el az idő.


És még ha minden az ideális időpontban történik, akkor sincs semmi garancia arra, hogy az működőképes lesz hosszú távon is.

2016. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ti hány évesen képzelnétek el...:D
2016. márc. 21. 19:40
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Én soha nem nősülnék meg.

34F

2016. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En 25-27 evesen szeretnek meghazasodni, 32 eves férfival
2016. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ~OnLány~ ***** válasza:

"Nyilván érettség, felfogás kérdése meg még sok mindentől függ." Ahogy mondod.


Egy 35 éves férfi sem külömb egy 25 évesnél.

Felfogás kérdése,35 évesen sem biztos,hogy megérett valaki egy házasságra,vagy ha akkor talált is magának párt,kell idő még kiismerik egymást és megtudják egymáshoz valók-e vagy sem.


Jobb későbben,mint soha.


Szerintem nem számít,hogy mennyi ideje vagy együtt valakivel(jó,persze nem 3 hónapos kapcsolatról beszélek,hanem,hogy 2 vagy 6 éve.),az számít,hogy biztos legyél abban,hogy vele szeretnéd összekötni az életed.

Például én a barátommal 3 évnyi kapcsolat után nem házasodhattam volna össze,mivel még suliba jártam.

Szóval sok tényezőtől függ a dolog.

2016. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Soha ne nősülj meg!!!

38F nős :-(((

2016. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez inkább érettség, és életkörülmények kérdése, mint koré. Az életkor csak egy szám. Bár gyerekvállalásnál, azért oda kell figyelni a korra is. Ha ezt nem nézzük, szerintem soha nem késő igazi társat találni.


Én annak idején úgy képzeltem el, hogy 2-3 év kapcsolat után 25 évesen férjhez megyek, 30 éves koromban jönne az első gyerek, 33-34 éves koromban pedig a második. Úgy gondolom, hogy nem jó túl hamar gyereket vállalni, ki kell élvezni a házasélet első éveit kettesben.


A fentiekhez képest 1,5 év kapcsolat után mentem férjhez 25 évesen. Gyermekünk viszont nem lesz. Ennyit az elképzelésekről:) Van ami bejött, és van ami nem.

2016. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerűen nem értem, manapság mi értelme lenne férfiként megházasodni, amikor kizárólag a szívás része jut neked az egészből. Jogilag és anyagilag teljesen kiszolgáltatod magad egy nőnek, teljesen feleslegesen. Régen még volt bene logika, ha dugni akartál, akkor vedd el a nőt, különben nincs szex.
2016. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!