Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 alatti és akörüli korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 alatti és akörüli korosztályban láttál már 1 év járás, kevés együttélés után házasodottakat és gyors gyerekvállalokat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Igen és nem a legjobb. Túl korai. Ha a srác sürgeti ezt annyira, akkor a rokonai vagy haverjai miatt teszi, meg kell előttük feleljen, fel kell mutasson eredményeket ...

Nőként ne menj bele ilyesmibe, mert csak neked és a gyereknek lesz rossz azután.

2016. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

A környezetemben, akik 1 év után házasodtak, ott nincs gyerek 7 évvel esküvő után sem. Mi is 1,5 év után házasodtunk, nincs gyerekünk 4 évvel esküvő után sem. Másik pár 4 éve házas szintén, most várják az első babájukat. De ők esküvő előtt 5 évet együtt voltak.


Igazság szerint házas és gyerekes (egyszerre) ismerősöm kevés van. Többnyire csak gyerek van, és nem házasodtak össze, de sokan szétmentek a gyerekvállalás utáni 1-2 éven belül. Válás is volt, nem csak szakítás.

2016. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Jelen. 1 év együttjárás/együttlakás után esküvő,rá egy évre első gyerek,ezután 3 évre második gyerek.

Kössz,jól vagyunk!

2016. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen en!26evesen fel ev jaras utan kiderult,h baban lesz :) Mar elotte megkerte a parom a kezem es ossze is hazasodtunk meg a baba szuletese elott :) Nagyon szeretjuk egymast es rogton megtalaltuk egymasban akit kerestunk eddig.Mindketten erettebbek vagyunk a korunknal.Most 8honapos a gyerekunk es jon a masodik baba juniusba :) Minket nagyon osszekovacsolt mindez es jol parost alkotunk.Imadjuk az eletunket
2016. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól,hogy lenulláztátok a válaszom,még így van! :-)
2016. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi megkeseredett embert,h le kell pontozni aki boldog es jol erzi magat.Akkor irjatok ki h csak a negativumokra vagytok kivancsiak
2016. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam le
2016. jan. 7. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömék házasodtak 1 év "járás" után és ugyanúgy jól megvannak. 5 éve házasok, gyerek még nincs, de ennek biológiai okai vannak sajnos, viszont szeretik egymást és kitartanak a másik mellett.

Barátnőm meg most nyáron fog házasodni, szintén egy éve van együtt a párjával. (29 éves a lány és 31 a srác)

2016. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Ismeretségi körömben azt hiszem én vagyok a rekorder, 24 évesen mentem férjhez (ő 5 évvel idősebb) 1 év ismeretség/járás után, rá egy évre született az első gyerek. Idén leszünk 12 éve házasok, és még el is viseljük egymást :). Igazából hamar kiderült hogy tökéletesen összeillünk, szóval nem voltak kétségeink soha :).


Ismerek még néhány párt akik 2-3 év alatt összehozták az esküvőt és a gyereket is, és mind együtt maradtak (eddig), ami 7, 9 és 15 évet jelent kb.

2016. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Mi 10 hónapja jártunk mikor terhes lettem. Mindössze 18 voltam, ő 25. Megtartottunk, összeházasodtunk, 12 éve vagyunk jóban rosszban egymás társai. Tehát vannak kivételek, de ritka szerencse kell hozzá, hogy hozzád illő emberrel hozzon össze az élet. Mai napig hálát adok érte.
2016. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!