Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik azok a dolgok amit el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amit el néztek a párotoknak, miben alkalmazkodtok ti és párotok a harmonikus párkapcsolat reményében és veszekedések elkerülésében?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok!

2016. márc. 28. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen. Ha valami zavar, megmondom és megbeszéljük. 31/nő
2016. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha megbeszélés ellenében sincs különös változás vagy csak ideig óráig tartó változás van, akkor mit teszel, mit mondasz kedves párodnak?
2016. márc. 28. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a párom rendetlen kissé. Sokszor mondtam de aztán sokat nem változott a helyzet :-) Azért igyekszik. Csak azért nem zavar és szívesen megcsinálom inkább mert mindig mondja és tudom hogy komolyan is gondolja, hogy imádja ilyen kis figyelmes és gondoskodó vagyok....
2016. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetés ellenére sincs változás, akkor mérlegelek, hogy valóban olyan nagy-e a probléma, mint amilyennek látom...ha nem, elfogadom. Minek morogni, veszekedni, vagy cirkuszolni valami miatt, amit egyelőre még úgysem sikerül megváltoztatni?
2016. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!