Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Még most is alig tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Még most is alig tudom elhinni, hogy ő a feleségem/férjem" - létezhet ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy ha az érezheti-e valaki ezt az érzést már több év házasságban. Ha összejöttél a kapcsolat az életed nagy szerelmével, akkor a kapcsolat elején bizonyára nap mint nap rácsodálkozol, hogy milyen szerencsés vagy, hogy szinte hihetetlen, hogy vele vagy együtt. De vajon később? Van olyan, aki ezután is hasonlóan érez?
2016. márc. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

:D :D Idővel csak a hangsúly fog változni :D


Most még - még most is alig tudom elhinni, hogy ő a feleségem/férjem... Ááááhhh és mosoly.


Pár év múlva... Na, még most sem tudom elhinni, hogy tényleg elvettelek/hozzád mentem.

2016. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez jó volt #1. :D


Egyébként persze, létezhet ilyen érzés. Én is így érzek. Aztán remélem kitart nagyon nagyon sokáig az, hogy szerencsésnek tarthatom magunkat a boldogságunkért. Azért emellett fontos, hogy magatoknak örülj, hogy milyen boldogok vagytok és ne azon hitetlenkedj, hogy elvett, de még most se érted mit akarhat tőled, mit láthat benned egy ilyen csodás ember.


Remélem érzed a különbséget és az előbbi csoportba tartozol, nem pedig az utóbbiba.

2016. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Én a mai napig rá tudok csodálkozni magamra, hogy egyáltalán megházasodtam valakivel.
2016. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor érzek így, és a férjem is. Ez részemről azért van, mert azelőtt soha nem volt boldog kapcsolatom, sokat csalódtam, és olyan hihetetlen még mindig. Amolyan túl szép, hogy igaz legyen érzés:) Pedig már 6 éve együtt vagyunk, és 4,5 éve házasodtunk.:)

A férjem részéről azért mert ő mindig is úgy képzelte, hogy elsőre meg fogja találni az igazit, és így is lett:)

2016. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szamomra ez az erzes is,eretlen, a ferjem viszont 6 eve ugyanezt erzi irantam, marmint h csipkedi magat h telleg en vagyok a felesege es nagyon szerencsesnek erzi magat, mert egyutt vagyunk:-)


Felreertes ne essek, szeretem a ferjemet, de bennem nincs ez az "ooo milyen fantasztikus, hogy egyutt elunk" erzes:-))Tudom, h nagyon szerencses vagyok vele, de nalam ez a" hihetetlen h engem valasztott de jo nekem" igy 6 ev utan nincs meg:-))

2016. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Bar mi nem vagyunk hazasok, de 3 eve elunk egyutt, de estenkent, mikor o mar alszik, mindig ilyen erzes van bennem.
2016. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem tudnám elképzelni ezt az érzést.

Egyszerűen nem akarom kiszolgáltatni magam a jelen világunk Nője számára és az a minimális távolság, amihez eddig mindig ragaszkodtam, eddig mindig meg is védett.

Remélem meg is fog védeni életem végéig.

2016. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!