Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a helyes lépés, akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés, akkor, ha zavar, ahogy a sógornőm a férjemmel beszél?

Figyelt kérdés
A sógornőm egy...elég erős személyiség. Igazából egy paraszt, de így szoktunk fogalmazni, ha társaságban diplomatikusan szeretnénk fogalmazni. Van egy alap beszédstílusa, ami kötekedő, bunkó, gúnyos, ocsmány grimaszokkal tarkítva. Nem képes kérni, hanem ráparancsol az emberre. Amióta ismerem a légy szíves, vagy kérlek nem hagyta el a száját. Akárki, akármit mond, arra van egy sértő beszólása. Én tényleg csak akkor találkozom vele, amikor muszáj, a férjem is elég minimálisra csökkentette a találkákat. Lassan 30 éves, de olyan mintha 5 lenne. Ez késztény a családban, mindenki tudja. A szülők, testvérek, tehát a férjem is már megszokták, nem foglalkoznak vele, tőlem is azt kéri a férjem hogy sz..rjam le, mert engem azért idegesít, mert nem ismertem egész életükben, mint ők. A férejemet szeretem és nyilván zavar, ha valaki bántja, vagy csúnyán beszél vele. Ilyenkor úgy megtépném a csajt, és úgy érzem, hogy alig bírom ki, hogy ne szóljak. És mivel nem szólok, utána nagyon sokáig, akár másnap is idegesít. Így teljesítem a férjem kérését, de én leszek idegbeteg. Ha szólnék, akkor abból állna a bál, de én lennék jobban, de akkor a férjem kérését is lesz.rnám, és meg is bántanám, mert akármekkora s.gg a csaj, a testvére. Engem nem nagyon b..sztat, mert nem hagyom magam, vagy csak 1-2 szavas válaszokat adok neki, de ha mégis, megvédem magam, vagy a férjem is rászól, hogy velem hanyagolja a stílusát, de akkor is csak bután néz, mert nem érti miről beszél. Tudom, hogy a férjemet nem zavarja, lepereg róla, sokszor észre se veszi, de húúú....nagyon irritál.
2016. ápr. 13. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet megerne egyszer alaposan kiosztanod
2016. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenki elkönyveli, hogy "ja! Hát ő egy ősbunkó!", és senki nem veszi az energiát, hogy rászóljon.

Mit tudsz csinálni? Vagy bevállalod a balhét, és közel sem biztos, hogy a család melléd áll, mert nem akarnak konfrontálódni, vagy beveszed te is a leszaromtablettát és nem foglalkozol vele.

2016. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

>tehát a férjem is már megszokták


AKkor ennyi, szokd meg te is. Fogd fel, hogy a férjedet ez nem bántja és nem zavarja, úgyhogy teljesen feleslegesen túráztatod magad. Nincs miért foglalkoznod vele.

2016. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán, mióta megismerted, többet kellett volna vele beszélgetni, ergó, rendesen megismerni és jóban lenni vele. Gondolom ez nem történt meg.

Vagy szólsz neki ezért, vagy hagyd a francba. Esetleg csináljatok valami családi programot (bográcsozás, stb.) és próbáld megismerni, elbeszélgetni vele. lehet hogy normálisabban állna hozzád.

2016. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy mint a család többi tagja, te is sz*rd le! Majdcsak észre veszi magát ha senkinek nem lesz érdekes!
2016. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem probaltam meg vele joban lenni, mivel az elso talalkozadunktol fogva bunko.
2016. ápr. 13. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan sz@r gyerekkora lehetett, ha ilyen a természete.

Próbáld meg azért, hátha normális lesz. ha nem, akkor hagyd rá. Ha te is bunkón kezeled, azzal csak feltüzeled.

2016. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!