Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a ronda lányok szemében én helyes fiú vagyok, de a nekem tetsző lányok meg nem tartanak helyesnek? Hol találhatnék olyan szép lányt, akinek én is helyes fiú vagyok a szemében, ahogy a ronda lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mai logika.. :D szerezz 1 csinos barátnőd és vagy 50 csinos csajszi fog rád mászni.. vagy csak nem vagy kitömve pénzzel ahogy ők azt akarják
2012. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Újabb szánalmas, gyerekes, értelmetlen kérdés...
2012. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű.. Mert a ronda lányoknak kisebb az "elvárásuk" .. és a helyes lányok meg a jó pasikra buknak :)
2012. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
A ronda lányoknak tetszel, a szépeknek meg nem tehát nekik méh te vagy ronda. A saját kategóriádban keresgélj(ronda).
2012. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Idióta kérdés. Tetszettem már nagyon szép lánynak (és nem csak szerintem volt az) én mégis ronda vagyok. Ja és semmi csavar nincs a dologban, nem vagyok gazdag, stb... Na?
2012. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

A számodra ronda lányok nem érdekelnek mint nők, és ezt megérzik, észreveszik. Nem hajtasz rájuk. És ez b@ssza az önbecsülését egy nőnek, és igenis tetszeni akar /mindig mindenkinek tetszeni akarnak/ ezért elkezd nyomulni.

A számodra szép lányok iránt érdeklődsz, és ezzel a világukban a megfelelő helyen szerepelsz - az "akiknek tetszem" csoportban.

Persze egy csak egy aspektus, de részben magyarázza, miért a bunkóknak van nőjük /bár ez sem igaz így.../:mert lesz@rják a csajt. Az bizonyítani akar, és egyre jobban kötődik, egyre jobban vágyik az elismerésre.


Tisztelet a kivételnek.

2012. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Mert te is bűn ronda vagy, csak ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni és azt hiszed, hogy neked is jár a szép lány.
2012. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó én magamat sosem tartottam helyesnek, de folyton találkozom olyan lányokkal, akik maguktól mondják rám, hogy helyes vagyok.
2012. jún. 28. 12:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi lanyok kiszamithatatlanok vagyunk :D
2012. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mutass már képet magadról :D és mi eldöntjük
2012. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!