Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek hogyan változott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan változott a kapcsolatotok a párotokkal, azalatt az idő alatt, amíg a szülőknél laktatok?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy milyenek a szülők, vagy az anyós-após, hanem hogy a pároddal való kapcsolat miben változott, jó irányba vagy rossz irányba változott és miben nyilvánult meg konkrétan? Például intimitás-hiány, eltávolodás, önállóság hiánya stb. Mindenre kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 16. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem laktunk szülőknél egy percig se...

Ő 30 én 26 voltam mikor találkoztunk. Önállő élettel keresettel rendelkező emberek. Nem is értem miért laknak párok szülőknél.

2016. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert lakásra gyűjtünk, és így tudtunk félretenni pénzt, mert nem kellett beszállnunk a rezsibe. Pár hónap múlva megvalósul, hogy lesz saját lakásunk. De 5 éve anyukámnál lakunk.
2016. ápr. 16. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi egyszer laktunk a ferjem szuleinel 6 honapig egy koltozes miatt, az uj hazunk meg nem volt berendezve. Haaaaat nem volt egyszeru, viszont a mi kapcsolatunk erosodott, ugyanugy szeretettuk egymast, kitartottunk egymas mellett annak ellenere h az anyjaval minden nap konfliktusaink voltak.


Mar 30 asok vagyunk de ikyen hukye szabalyokat kellett betartani mint pl nem lehet este hat utan enni a hazban, szoval beultunk a kocsiba csokit enni, meg ilyen nonszensz baromsagok:-)))


A lenyeg az h akkor is jo volt a kapcsolatunk, sok mindenen tulestunk azota is, de ezek erosebbe tettek, igaz, mi nagyon szeretjuk egymast mar 6 eve:-)

2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 évig laktunk 2 napot itt, 2 napot ott. Nagyon fárasztó volt, nagyon kényelmetlen, de inkább a helyzet miatt, hogy sosem volt meg semmim, csak 1 icipici szobánk volt, nem főzhettem, gyerekként voltam kezelve, ... de a párkapcsolatunkra szerintem ez nem volt komoly hatással. Szerencsére mindkettőnk szülei viszonylag normálisak, a kapcsolatunk is jó velük, így nem volt belőle probléma. Nehéz volt, de inkább az elköltözés után nehezítették meg. Akkor nagyon. :D
2016. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve egy házban lakunk édesanyámmal és a tesómmal, de nem egy légtérben!!! Hanem belül le van választva, külön bejáratunk van, magánszféránk van, saját háztartást vezetünk, magunknak vesszük a kaját stb. Rezsi felezve van. Pár év múlva úgy néz ki szétköltözünk. Anyuék elég messzire mennek másik, kisebb kertes házba, mi viszont nem akarunk annyira messze menni Bp-től, úgyhogy oda, vagy a környékére költözünk, ahol találunk normális áron lakást, lehetőleg valamelyik külső kerületbe, nem a belvárosba.


A kapcsolatunk olyan mint eddig:) erős, nagyon szeretjük egymást a férjemmel. Amúgy egyáltalán nem zavaró a dolog. Olyan mintha a szomszédaink lennének. Egy légtérbe , tehát úgy, hogy nincs magánszféránk, nem költöztem volna senkihez. Azért élünk így, mert anyuék megkértek rá, ha nem gond maradjak/maradjunk. A ház kihasználatlan lett volna nekik, ha én elköltözöm innen, szóval inkább mi jöttünk ide. Lakást bérelni meg horror, és nem volt kedvünk egy csomó pénzt kidobni az ablakon...Hitelbe meg pláne nem akartuk verni magunkat. Semmi problémánk nincsen, teljesen önállóak vagyunk, eltartjuk magunkat.

2016. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!