Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotokkal összeköltözés/ottho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokkal összeköltözés/otthonról elköltözés után milyen lett a kapcsolatotok a családotokkal?

Figyelt kérdés

20 és 22 évesek vagyunk. A fővárosban járunk egyetemre, itt költöztünk össze. A szüleink, testvéreink és más rokonaink vidéken élnek (két különböző városban). Milyen gyakran kellene hazajárnunk, hazatelefonálnunk stb? Hogyan lehet megtartani az egyensúlyt a szerelem és a család között?

Ti hogyan csináljátok, hogy se a párotok, se a családotok ne érezze magát elhanyagolva?



2016. jan. 30. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem baromi rossz volt a kapcsolatom a családommal. Még mindég az, de már nem annyira.

Amikor elköltöztünk sokkal jobb lett. Már nem csesztetnek, nincs meg az a mindennapi megfélemlítés, amikor már attól volt gyomorgörcsöm, hogy hazamentem suliból és azon gondolkodtam, hogy miért fognak veszekedni.

Hetente egyszer járok haza, akkor is csak azért mert muszáj. Segíteni.

2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok múlik azon, hogy milyen a kapcsolatotok a családdal. Az én szüleim nehezen fogadták el, hogy felnőttem. Konkrétan anyám azóta, amióta megvettem a lakásomat, azzal nyúz, hogy adjam el drágábban felújítás után és bizniszeljek, de ne költözzek el... Van egy testvérem, ő nyáron költözött el munka miatt messzebbre, de azért országon belül él. Hetente sem jár haza, és nem a távolság az ok.
2016. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban negyedévente néztük meg az ősöket. A szülőknek be kell látniuk, hogy a csemeték felnőttek, és az önállóság ösvényére léptek. Most az én gyerekeim se hagyják, hogy megunjam a sűrű látogatásaikat. Igaz, esetükben a fél kontinensnyi távolság is közrejátszik, de gyanítom, kisebb távolság esetén is ez lenne a helyzet. Ez a dolgok rendje.
2016. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve költöztem el otthonról a fővárosba (210km a távolság) a párom szülei itt élnek Budapesten. Én minden nap hazatelefonálok, hogy mi újság, minden oké -e? Számomra megnyugtató, hogy minden nap beszélünk pár szót. Van, hogy csak 1 percet, de ha van újságolni való akkor nyilván többet. Havonta 1-szer biztos hazamegyünk 2 napra. Ez előtt egy másik városban jártam fősulira (akkor 350km volt a távolság), onnan hetente hazajártam. Apa nehezebben viselte (szerintem még ma is nehezen viseli :) ), hogy felnőttem, de hősiesen tűri, hogy a lánya kirepült a fészekből és tök pozitívan álltak/állnak mindenhez! Mondjuk nekem előtte is jó kapcsolatom volt velük.
2016. jan. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!