Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy több éves házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy több éves házasságban a párnak nincs gyereke, akkor valójában megromlott a kapcsolat, és ezért nem vállalnak gyereket? De akkor minek vannak együtt?

Figyelt kérdés

A baráti körben van 4 pár is, akik több éve házasok, még sincs gyerekük. Mi lehet az oka?


4, 5, 7 és 9 éves házasokról van szó. 30-32 éves korosztály.


Az egyik párnál akik 9 éve házasok rákérdeztem, ott azt mondták nem akarnak gyereket.

A másik pár 5 éve házas, ott a férfi azt mondta, hogy ez magánügy, nem tartozik rám és megkért, hogy ne hozzam fel többet. Miért kell ilyen bunkónak lenni, megsértődni? Csak egy kérdés volt.


Nektek nem furcsa, ha a környezetetekben valaki több éve házas és nincs gyereke? Mi értelme gyerek nélkül a kapcsolatnak? Ti rá szoktatok kérdezni ilyesmire a barátaitoknál?


2016. ápr. 28. 15:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szívbeteg vagyok és nem szülhetek, mégis MINDEN ÁLDOTT NAP ezt a kib.szott kérdést kapom. Számolom már, volt olyan napom, amikor 8an tették meg. A főnököm tudja, mégis azzal csesztet, hogy majd isten megoldja, ne aggódjak... A kolléganőm a héten jött oda, h azt álmodta, terhes vagyok. Ezzel még párszor előhozakodott. Egy barátnőm, aki nem tud a problémámról, rákérdezett. Mondtam neki, hogy majd. Erre nyaggatni kezdett, hogy de ugye tervezzük? Mondtam, hogy igen. Erre jött, hogy de mégis mikor. Majd. De ennyire fontos a karrier? Felhúztam magam rajta. Elmondtam, utána meg én voltam a bunkó, hogy ő honnan tudta volna... Ez igenis magánügy. Ez nem egy közérdekű információ. Nem sorolnám, hányan hányféleképpen gázoltak már a lelkembe emiatt, mindenki azt hiszi, hogy erről bárkivel csacsogni lehet, mint az időjárásról. Szerinted melik indokról beszélnének szívesen? Pénzügyigondok? Munkahelyi problémák? Betegség? Ott tartok, hogy aki legközelebb megkérdezi, annak elmondom, hogy karriert építek és sosem lesz gyerekem. Úgyis ezt gondolja a többség. Egy önző, karrierista fruska vagyok. Jahm.
2016. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, én értem, hogy jóindulatból érdeklődsz ilyesmi iránt, és nincs rossz szándékod vele, de inkább hagyj fel ezekkel a kérdésekkel. Az előző hozzászólók már jól megindokolták, miért.
2016. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem furcsa, manapság már el lehet dönteni, akarnak-e vagy sem.
2016. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%

Minek kérdezősködsz, neked nem teljesen mindegy? És miért ne lenne értelme a kapcsolatnak gyerek nélkül? Nincs annak értelme, hogy két ember szereti egymást? Ne szórakozzunk már.


És mellesleg hatalmas bunkóság ezt kérdezgetni, nemcsoda ha a férfi megsértődött. Ez olyan szinten magánügy, mintha azt kérdezgetnék tőled, hogy hányszor és hogy szopod le a férjed. Tanulj már egy kis illemet.

Másrészt, lehet nem lehet nekik, vagy próbálkoznak és nem sikerül. Épp elég meredek helyzet ez, nem kell hogy még mellé vmi mindenlébenkanál nő kotnyeleskedjen is.


És ha valaki nem akar gyereket akkor mégis mi van? Kevesebbet ér mint te?

2016. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

a hazassag nem a gyerektol lesz teljes es a hazassag celja nem a gyerek

a gyerek az olyan extra valszthato opcio van aki nem valsztja ilyen olyan okokbol

szerintem igy jo

2016. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen nem akarnak gyereket, vagy valamelyikük steril és nem olyan fontos nekik. Nem kötelező vállalni a legboldogabb házasságban sem.
2016. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gáz, hogy ha szerinted egy kapcsolatnak gyerek nélkül nincs értelme. Akkor ezek szerint az összes fiatalkori kapcsolatodnak nem volt értelme, mert nem született belőle gyerek? De akkor minek voltál velük együtt?
2016. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyunk együtt a férjemmel. NINCS gyerek, mert NEM akarunk. Lehetne, bármikor dönthetnénk úgy, hogy jöhet...de mi még nem akarunk és lehet, hogy soha nem is fogunk. Ettől függetlenül a lehető legboldogabbak vagyunk együtt. Tudod normális emberek ne azért házasodnak össze,mert érzik a szaporodási ösztönt! Gyerek nélkül egyébként még jobb a kapcsolat...nincs plusz feszültség. Nincs aki leszívja egymástól az energiát, figyelmet. Persze ez nem jelenti azt, hogy ahol gyerek van, az nem lehet jó! De gyerek nélkül is legalább olyan szuper a dolog....sőt, mondom van benne egy ilyen vonal is, akár tetszik akár nem. Ezzel az erővel azt is kiírhattad volna, hogy akinek nincs gyereke, az nem is szexel?? :D Kb ezen a szinten mozog a dolog... 31/nő
2016. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki okosakat írt ezért arra hallgas. De kérdezek én: tiniként azért akarsz párt mert már gyereket akarsz azonnal? Na ugye...
2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki nem érti meg azokat a nőket akik nem akarnak gyereket azok csak a fajunk fenntartására vannak. Ezért kár nyaggatni a többieket akik a világot viszik tovább. Ti csak szüljetek mi dolgozunk ;) hehe
2016. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!