Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lement a WC-n a jegygyűrűm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lement a WC-n a jegygyűrűm. Ki vagyok bukva, hogyan tudnék szerezni ugyanolyat?

Figyelt kérdés
De még ha szerzek is, akkor is emléket. Nem a pótgyűrűt húzta az uram az ujjamra. Nyugtassatok meg, hogy mással is előfordult már.....

2016. máj. 5. 20:19
1 2
 1/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Velem még nem fordult elő... Pedig kétszer is hordtam már...
2016. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:
100%

De amikor beleesett...minek húztad le?:D

Tuti levitte?

A wc csészékben a bűz elzárás miatt,van egy hattyúnyak alakú görbület,ha nem ment rá 10 liter víz,csak beleesett,akkor még benne lehet.

2016. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 aperitif ***** válasza:
100%
Én is elhagytam a jegygyűrűmet anno.
2016. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám elhagyta anno. Ez van. Persze, szép emlék tűnt el, de ez csak szimbolizált egy olyan dolgot, ami még mindig megvan. :)
2016. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Apukám elhagyta, anyámét meg ellopták. Előfordul az ilyen.
2016. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajna, pucoltam a budit, gumikesztyűt sosem használok, mert utálom... S ez lett a vesztem.... Hiába nyúlkáltam, semmi... 🙁
2016. máj. 5. 22:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is elhagyta a ferjem, picit nagy volt az ujjara. Vettunk ugyanolyat ugyanott. Nincs jelentosege!
2016. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből meg Mostmár mindegy is de miért gyűrűben pucolod a wc-t? Főleg kesztyű nélkül? Én otthon mindig leveszem Nehogy baja legyen. Nemhogy takaritáshoz. Persze így is százszor elhagyhatom. De nem sajnáljátok takarítás közben? Én már strandra sem viszem mert egyszer elveszett de hál isten megtalálta egy csaj a kisgyerek búvárszemüvegével 😃
2016. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én sose takarítok gyűrűben.

ha hazaérek és főzök/pakolok/takarítok akkor leveszem.

2016. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sosem fordult még elő, csak most fogytam egy keveset. Egyedül ablakpucoláshoz veszem le, mert 1X már megkarcoltam...
2016. máj. 6. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!