Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagyok azért mert a...

Ciki vagyok azért mert a feleségem nélkül nem megyek szórakozni?

Figyelt kérdés

Mi nap megkaptam, hogy mennyire gáz hogy a felesègemmel csak együtt megyünk mindenhova.

Nagy ritkán van az, hogy a barátaimmal elmegyek sörözni vagy a felesègem a barátnőivel meginni valamit.

A szabadidőnket szeretjük együtt tölteni.

Eszembe se jutna nèlküle elmenni bulizni, nyaralni stb.

Ez tènyleg ilyen ciki?


2015. jún. 27. 16:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

Ki nem szarja le, mást mit gondol, már bocsánat a kifejezésért!


Akkor, ha te el szeretnél menni, de az asszony nem engedne, akkor ciki lenne, mivel egy papucs lennél, de így? Szerintem azért mondják, hogy ciki, mert irigyek rátok, hogy nektek milyen jól működik a házasságotok, náluk meg már eltört valami

2015. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem ciki, de néha elmehettek külön is. Hagyjatok teret egymásnak.
2015. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem ciki, hanem ez lenne a normális. Én sem szeretek a párom nélkül sehova menni, és ő sem nélkülem.
2015. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem abszolút nem ciki. Ha nektek így jó, akkor jó. Másnak a véleménye ne számítson annyira. Te/Ti életetek.
2015. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se gáz, de el kell fogadni, hogy van olyan helyzet amikor nem illik/nem lehet vinni mást magaddal.

Ha nem vagytok betegesen féltékenyek ilyenkor a másikra, hanem csak tényleg szerettek együtt menni, akkor normális.

2015. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha valami zárt családi összejövetel van, akkor nem muszáj együtt menni, de koncertekre, kirándulásra, nagy baráti/családi összejövetelekre miért ne
2015. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Na pont ez az, mi nem akarunk egymás nèlkül menni.

Nincs szüksègünk arra, hogy "tetet hagyjuk a másiknak".

Úgy látszik ez tènyleg ennyire hihetetlen dolog.

2015. jún. 27. 16:53
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Mi is mindig együtt vagyunk, pusztán csak azért, mert élvezzük egymás társaságát, gyakorlatilag mindent megbeszélünk. Ha valamelyikünk egyedüllétre vágyik, szól.

Szerintem nem ciki.

Ha valakinek ez furcsa, vagy "beszól" érte, csak annyit kívánok neki, hogy szeressen egyszer úgy valakit, és ragaszkodjon hozzá annyira amennyire én, akkor majd érthető lesz :)

2015. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki, teret sem kell hagyni, ha nem igénylitek, főleg akkor nem ha csak azért adnátok kényszerűleg teret, mert valaki azt mondta úgy lenne normális.

Mi párommal legjobb barátok vagyok, nem csak szerelmek, illetve a baráti kör is közös. Mi is szeretünk együtt kimozdulni. Semmi értelme kényszerből direkt külön szórakozni, ha igazán a másik nélkül nem is élvezzük.

2015. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%

6 Jó nagy hülyeséget írsz. Családi összejövetelre egyedül? Hát pont hogy ők már család és az a normális ha együtt mennek pont azért mert családi összejövetel. Még ha céges bulit írtál volna ahová a házaspár másik tagjait nem hívják, vagy osztálytalálkozót.

Egyébként mi is szeretünk mindenhová együtt menni, nem igényeljük a külön teret. Akkor miért csinálnánk?

2015. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!