Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy házasságban élek, mégis magányos vagyok? Soha nem akartam a szegény meg nem értett feleség lenni.

Figyelt kérdés
A kommunikáció már a legegyszerûbb kérdéseknél zátonyra fut. Szeretetre, biztonságra vágyom, meg hogy viszontszerethessek. Túl Nagy igény?

2016. febr. 14. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem tul nagy igeny. De ki a hibas azert hogy hozzamentel egy olyanhoz akitol ezt nem kapod meg?
2016. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Túl nagy igény? Nem. Ez a minimum amit egy házastársnak, életed szerelmének, a másik felednek nyújtani kéne.


Sajnálom.

2016. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Én megtudnám ezt adni egy nőnek, de nem úgy vettem őszre, hogy erre buknak.


Külső a legfontosabb ez tény. Ha már itt nem átlag feletti, már esélyt nem kap hogy bizonyítson.


Hiába van kisugárzás, ha esély sincs hogy ragyogtassa.

2016. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mind a ketten? Vagy úgy gondolod csak én egyedül? Errôl AZ a Mr. Bean film hut eszembe mikor letüsszögi a Mona Lisa festményt, és, hogy kijavítsa teljesen ôsszerondítja a törölgetéssel.

Na a mosolygós Lisa a kapcsolat a házasság elôtt, most meg a javításra szoruló, Ami AZ életben be lesz már olyan, amilyen volt.

2016. febr. 14. 16:20
 5/11 RRR ***** válasza:

nem az


válts

túl rövid az élet,hogy ne élvezd örömben-mmel

2016. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mekkora hülyeség, hogy házasságban élek és ölelésre, csókra, szeretetre vágyom (és nem kapom meg). Ennek alap "szolgáltatásnak" kellene Lennie. Nem Minden férfi vágyik erre?
2016. febr. 14. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem normális, mégis sokszor előfordul. A saját esetemet mondom el, talán segít. Régóta házasok vagyunk, és nem mondhatom, hogy a férjem nem szeret, vagy hűtlenek lennénk. Mégis magányos vagyok/voltam már régóta. Mindketten elvoltunk a magunk kis világában, és ebben mindketten hibásak vagyunk. Sokáig és sokszor könyörögtem egy kis figyelemért, a szeretet kimutatásáért. Kis ideig volt változás, aztán megint minden a régi lett.Feladtam, kerestem magamnak szórakozást, lett egy barátom, akivel mindent megbeszélhetek.Ez persze féltékenységet váltott ki, jelzem alaptalanul, mára elfogadta, vagy legalábbis nem szól. Ezek az események rádöbbentették, ha nem változtatunk, nem szánunk időt egymásra, véget ér a házasságunk.Természetesen mindenkinek szüksége van privát szférára, ez nem gond, míg a másikat tiszteletben tartjuk. Néhányszor elmegyünk kettesben, beülünk valahová, vagy vacsorázunk. A régi sose lesz, de van egy normalizált helyzet,amiben lehet élni.
2016. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális dolog,nagyon nem.

Én is éltem ilyen házasságban sok sok évig.

Úgy voltam vele,megvan mindenem,szerettem az otthonom,stb,mindig a kifogásokat kerestem hogy miért nem hagyom ott. Hiszen nem voltam boldog. Nem kaptam figyelmet,törődést,semmit. Nem beszélgettünk. Dolgoztunk,elvoltunk egymás mellett. De azért bevillant hogy a pasik szex nélkül nem bírják sokáig. És igazam lett. Kiderült hogy voltak nők. Akkor kezdtem el agyalni hát hülye vagyok én hogy ezt hagyom???? Oké megvolt mindenem de cserébe mit kaptam? Semmit.de mindent én csináltam otthon munka mellett de egy jó szót sem kaptam. A másik nő meg mindent. Magányos voltam és iszonyú volt. Én nem erre vágytam.

Nem volt könnyű de eljöttem. És most végre boldog vagyok.

Szerintem lépj ki abból a kapcsolatból.

Gondolom fiatal vagy még.

Rövid az élet.

És hidd el. Az elveszett időt soha senkitől nem kapod vissza.

Az meg hogy csaljátok egymást ostobaság. Mert oké hogy lenne valakid akit szeretsz,de egy olyan embert szolgálsz ki naponta aki semmibe vesz??? Akkor inkább kezdj új életet.

2016. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
#6: látod, hogy nem. Ott van példának a férjed.
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezeken végigmentem. Nagyon átérzem. Sokat kellett tanulnom, hogy megértsem a magam miértjeit és még mindig tanulok újakat. Érdemes.


Ajánlom fígyelmedbe a következő könyveket: a zsiráf és sakál tánca, az "A szavak ablakok vagy falak", Biblia, Ross Campbell házasságról, szeretetnyelvekről szóló könyveit és a "Szerelemről minden házaspárnak" c. Könyvét. A Bibliát újszövetségtől érdemes kezdeni, vagyis Máté Evangéliumától. És úgy olvasd,mint az élet "tankönyvét".


Amit még érdemes elolvasni, a személyiségtípusokról szóló könyvet, valamilyet. Kedvencem: Florence Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai


Hiszem -tudom saját tapasztalatból - hogy nem könnyen, de meg fogod találni a megoldást!

2016. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!