Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gazdag férj - szegény feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férj - szegény feleség?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, h a férj jól menő vállalkozóként "éli az életét", terepjáróval jár, stb, míg a feleség 300 Ft-okat kénytelen beosztani és mivel nincs kosztpénz, a kevéske fizetéséből képtelen gyűjteni, akár a 8 éves 3 ajtós kocsit lecserélni. A gyerek miatt a feleség csak 6 órában dolgozik, karrierjét feladva, előtte multiknál dolgozott. Ő lát el minden házimunkát egyedül, a férj későn jár haza. Mivel a feleség kevesebbet dolgozik munkahelyen (de közben az egész háztartást és gyereket egyedül viszi) már nem jár neki semmi? Pl. Fogorvosra kellett volna pénz, férj nem ad, menj sztk-ba, stb. Amit "kap" a szép lakás, aminek a rezsijét férj fizeti és az utazások, de olyan beszólásokkal, h "te nem tettél bele semmit". A házimunka, gyereknevelés miért nincs megbecsülve?

2014. dec. 19. 12:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan miért is él még azzal a férjjel együtt a feleség? A válás ma igen könnyen megy.Persze, autó még 8 éves sem lesz talán, de oly sokan élnek autó nélkül.
2014. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
59%

A gyerek nem jó kifogás arra, hogy 6 órában dolgozol. Mást találj ki.


Az a véleményem, hogy a feleségnek ez így megfelel, különben elválna. De mivel nem tudná magát meg a gyerekét eltartani egyedül, inkább tűr.

2014. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem család. Nem kéne ilyen férfi, aki nem tekint társnak meg nem egy családként gondol ránk.

Miért nem válsz el?

2014. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam ilyent írni, de válj el. Probléma megoldva. Nekem olyan eszembe sem jut, hogy a pénzéért vagy vele!
2014. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
61%
Az a szegény feleség különben mire költi azt a kevéske fizetését? A 8 éves kocsi meg egyáltalán nem gáz! Nagyon nem tudom sajnálni a feleséget.
2014. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
63%
Hiába lettem lepontozva, engem tényleg érdekel, hogy mire költi a feleség a fizetését?
2014. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen hàzasagba se szeretnek elni.

ferjem sem szegeny , en jellenleg nem is dolgozom.de a ferjem minden egyes ft itthol tart , es akkor, annyit, veszek ki amenyit szeretnek.

Nalunk is tema a kocsicsere,(nekem) es termeszetesen kicsereli, nem a baratnoje vagyok hanem a felesege. Orvoss stb soha sem sajnalja tolem a penzt, ami az ove az az enyem is. Ferjem mindig azt keresi hogy mivel tud boldogga tenni.

ahogyan "ti" eltek hogy ez milyen hazzasag?

nalunk meg gyerek nincs, de amilyen a kapcsolatom ferjemel bevallalnam hisz tudom, most ertem el, utanna viszont a gyerekunkert.


szerintem ulj le es beszeld meg vele hogy,x eve mar ez megyen, hogy szinte te mar otthol sem erezheted magadat.egyedul amit sajatodnak mondhatsz az a gyereked.pl megtetszik valami nem veheted meg, orvossra nincs penzed. Azhogy elvisz nyaralni, holott a felessege vagy, most mi koszond meg? Kernem a valtoztatasra vagy ez az a helyzet ahol elisvalnek. Mert ennyire egoista a te ferjed, minden csak maganak, maganak, es a felesegemet alazom elnyomom. Fontos azert hogy egy ferfi mellet nonek, erezd magad. Leirtak alapjan olyan mintha apukad lenne, es konyorogni kell a mint a tiniknek hogy "kene penz".

feltetelezem meg boldog sem vagy, igy hogyan? Nem tudom hogy esetleg van a megcsalas? De en igy elni nem tudnek, ahol azt ereznem hogy a hazunkba csak egy cseled, vagy egy megturt szemely vagyok.

2014. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Mivel férj(em) este 7-8 között ér haza és az ovi 16 órakor kiürül (!!!) így esélytelen, h váltsunk egymást az oviban (egyik viszi másik hozza). Ő reggel 6:30-kor indul munkába. Nem gáz a 8 éves kocsi, főleg, h saját önerőből van, de azért az embernek 2 diplomával vannak igényei... Vessetek meg érte... Mire költi? Pl. most piacra 10e. Vagy szemüvegre 55e. Folytassam?
2014. dec. 19. 12:24
 9/48 anonim ***** válasza:
55%

"8 éves 3 ajtós kocsit lecserélni"

"Amit "kap" a szép lakás, aminek a rezsijét férj fizeti és az utazások"


Te pontosan a tudatában voltál annak, hogy miért nem egy szegény pasast választottál.

Micsoda gondjaid vannak, hogy alád tolta a férjed a szép lakást, a sok külföldi utat.

Ezeken felül az a további nagy bánatod, hogy a tömegközlekedés helyett egy "3 ajtós" kocsival kell közlekedned.

Lehet, hogy még az autód színe sem tetszik?!

Sajnállak nagyon.

2014. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%
4 diplomával 10 éves kocsival járok. Semmi gond nincs ezzel! Egy végtelenül sznob, üresfejű valaki lehetsz. Gondoltad jó lesz a gazdagság, csak azt nem gondoltad, hogy ez csak a látszat és ennek ára van.
2014. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!