Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan élnétek meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnétek meg, ha a férjetek elfelejtkezne a 10. házassági évfordulótokról?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben készültem és mikor hazajött leesett neki. Most direkt nem kèszültem mert kíváncsi voltam egyedül eszébe jut e. Hát nem sikerült. Úgyhogy koccintottam saját magammal és szomorúan bámultam a tvt. Mert úgy érzem ha egy évben legalább ezenaz egy napin sem érdemlek egy kis figyelmet akkor kár erőlködni.
2016. máj. 21. 10:27
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Igen. 17 év után így. Mert ez a jéghegy csúcsa.
2016. máj. 21. 10:51
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem hímsovinizmus. Az egyik része bolygómozgás a másik meg lényegtelen dolog.
2016. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a többi napon sem érezteti hogy valamit érezne irántam. Max szánalmat. Mert szerinte én ronda kövér és hülye vagyok aki nem képes semmire."


Itt a megoldás, csak te nem látod? Itt már rég nem is az évfordulóról van szó. Ha ennyire megvet téged, akkor te komolyan elhitted, hogy majd boldog évfordulóttal fog köszönteni reggel? Ej de furcsák az emberek.

2016. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mindig reménykedik az ember. Miután én körbeugráltam most hogy beteg volt,jogosan vártam volna el sztem hogy miután elkaptam tőle esetleg egy teát kapjak. Hát ez is hiú ábránd maradt. Tea és pihenés helyett megyek és bekapálom a kertet.
2016. máj. 21. 10:55
 15/38 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok hímsoviniszta, ha egyszer úgy adódik lehet, hogy megadom egy nőnek azt, hogy elveszem és megkapja az évenkénti virágot is érte és akkor ebből a szempontból nyugalom lesz. De nem gondolom azt, hogy a házasság intézményének és ennek az évfordulójának ekkora kulcsfontosságú dolognak kellene lennie.
2016. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Pedig van hidd el.
2016. máj. 21. 11:02
 17/38 anonim ***** válasza:
65%

Kamaszkoromban kerültem a fiúkat, az első gimis évem világossá tette, hogy soha egyiknek sem fogok kelleni, még a kövérkés legbénább is csak a nadrágját mosatta ki velem egy iskolai nyaraláson. Persze nem direktben, hanem kedves volt és én hülye nekiálltam csutakolni. Ez az attitűd megmaradt később is csak sokkal nagyobb erőfeszítéseket tettem a másikért.


Teát én sem kapok viszont a férjem túrja a kertet, átpakolja havonta a garázst, az autót vixolja, amit éppen ér. Fel alá rohangál a házban, egy percre sem tud ellazulni, velem törődni, csak úgy lenni kettesben.


Nem tudom mit kellene tennem, de legszívesebben itt hagynám az egészet(pedig az enyém a ház), érzem hogy szenved ő is azért csinálja ezt.


Ja és a legnagyobb titkos bánatom ahogy a háziállatainkhoz nyúl, cirógatja, simogatja őket, na ilyen nekem nem jut, legszívesebben bőgve csomagolnék azonnal.

2016. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem léptek? Egy életünk van, és azt így akarjátok eltölteni?
2016. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, nem mindenkinek fontosak az ünnepek, van, aki a születésnapját sem tartja, mert minek, vagy mert ezt szokta meg a családjában, hogy nem csinálnak ünneplést, így nőtt fel. Nálatok ennél nagyobb gond van, az évforduló csak a jéghegy csúcsa. Minek vagytok házasok egyáltalán? Nem, nem minden házasság ilyen, vannak házasok, akik azért házasodtak, mert szeretik egymást, és ez hullámvölgyekkel együtt, de így is marad. A ti házasságotok eleve labilis, gondolom, a kezdetek sem voltak rózsásak, de te valamiért hozzámentél, tudja a fene, minek. Lehet, hogy elvakított a rózsaszín köd, talán őt is, vagy a rokonok, haverok nyomása... Tökmindegy. Sokan elkövetik ezt a hibát, ne aggódj, nem vagytok egyedül, én nem követem ezt a tendenciát.
2016. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, Kérdező.. alapvetően sok embernek nem fontosak ezek a dátumok. persze, lehetne figyelmesebb, hisz neked ez fontos, de ha akarsz valamit, konkrétan meg kellene neki mondanod, hogy szeretnéd, hogy ünnepeljétek, készüljetek rá.. a férfiak sokszor nem kapcsolnak számunkra egyértelmű dolgok után sem :D


ha egyébként rendben van a kapcsolatotok, és érzed, hogy fontos vagy neki, az égvilágon SEMMI értelme ezen leállni problémázni, depresszióba esni..


annyi nagyobb dologgal lehet egy jó házasságot elszúrni, ne egy ilyenen kis hülyeségen agyalj :) persze, neked nagy dolog, oké, akkor ezt közöld a férjeddel, akár az esemény előtt kicsivel is emlékeztetheted :D mi 6 éve vagyunk együtt a párommal, de én (a nő) majdnem mindig elfelejtem az évfordulónkat..neki fontosabbak ezek a dolgok, nekem nem.

2016. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!