Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan élnétek meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnétek meg, ha a férjetek elfelejtkezne a 10. házassági évfordulótokról?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben készültem és mikor hazajött leesett neki. Most direkt nem kèszültem mert kíváncsi voltam egyedül eszébe jut e. Hát nem sikerült. Úgyhogy koccintottam saját magammal és szomorúan bámultam a tvt. Mert úgy érzem ha egy évben legalább ezenaz egy napin sem érdemlek egy kis figyelmet akkor kár erőlködni.
2016. máj. 21. 10:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%

Akkor valóban kér erőltetni, ha egy napon sem kapsz semmi figyelmet. Ha csak az évfordulón kapnál, akkor is elég rossz lenne a helyzet.

Amúgy meg tipikus női hiszti, amit csinálsz. Egy nyomorult dátum miatt idegösszeomlást kapsz és mélydepresszióba esel.

Döbbenetes, hogy a nők mennyit tudnak dátumokon rugózni: születésnap, névnap, hétforduló, hónapforduló, félévforduló, évforduló, kutya születésnap stb.

2016. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ezek szerint tudod, hogy milyen. Máskor érezteti veled, hogy mennyire szeret? Mert ha igen, akkor ne vedd ezt magadra. :) Ezért most itt le fogják tépni a fejem, de sok férfi hajlamos a szétszórtságra. Dátumok? Mik azok? :D
2016. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%

:D :D :D


Az elsôvel gyönyörûen kiegészítettük egymás mondanivalóját. :D

2016. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Szétszórt. De akkor tőlem miért várja el hogy mindig mindenre emlékezzek. Nem a többi napon sem érezteti hogy valamit érezne irántam. Max szánalmat. Mert szerinte én ronda kövér és hülye vagyok aki nem képes semmire.
2016. máj. 21. 10:40
 5/38 A kérdező kommentje:
Csak ugye a hozott minta. Én a mai napig azt látom hogy apám tiszteli anyámat. És 44 év után is csókkal búcsúznak. És anyám még mindig egy nagy csokor virágot kap az évfordulójukra.
2016. máj. 21. 10:42
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémáznék miatta. A szüleim sem évfordulóztak, amíg egyszer ki nem találtam, hogy meglepem őket az évfordulójukon. Kb. 12 éves voltam akkor.
2016. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%
Vágod, hogy azért hisztizel, mert a házassági papír aláírása óta a Föld 10-szer kerülte meg a Napot és ez nem jutott eszébe a férjednek? Nem elég az, hogy el kell venni a nőt még évente gyásznapot is kell tartani.
2016. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem csak az én férjem hímsoviniszta gyökér.
2016. máj. 21. 10:47
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
Ha így vélekedsz a férjedről (függetlenül attól, hogy tényleg ilyen vagy csak a sértődöttség beszél belőled), mi a francnak mentél hozzá? Én olyanhoz megyek majd hozzá, akit szeretek.
2016. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Csak ha ennyire gyásznap akkor mi a fenének nősültök meg? Ingyencselédért? Mert másba nem nézitek a nőt mellettetek. Mert legyen tiszta ruha tiszta lakás meg finom kaja meg luk mikor úgy gondoljátok. És nejtek ennyiben kimerül a házasság.
2016. máj. 21. 10:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!