Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan élnétek meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnétek meg, ha a férjetek elfelejtkezne a 10. házassági évfordulótokról?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben készültem és mikor hazajött leesett neki. Most direkt nem kèszültem mert kíváncsi voltam egyedül eszébe jut e. Hát nem sikerült. Úgyhogy koccintottam saját magammal és szomorúan bámultam a tvt. Mert úgy érzem ha egy évben legalább ezenaz egy napin sem érdemlek egy kis figyelmet akkor kár erőlködni.
2016. máj. 21. 10:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
bocsánat, most látom, hogy írod, ez a probléma csak a jéghegy csúcsa.. na akkor viszont itt az idő, hogy megpróbáljatok változtatni, ha ugyebár mindketten akarjátok. viszont így tényleg nem ilyen hülyeségeken kéne feleslegesen veszekedni egy eleve labilis házasságban.
2016. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Probáltam változtatni. Én. Ő nem. Mert szetinte minden rossz az én hibám. És őmilyen sokat dolgozik. Én meg csak ülök egy irodában meg néha főzök vslamit. Ugyanúgy 8 órában dolgozok. A gyereket egyedül nevelem. Minden nap főtt étel van ha beteg vagyok akkor is. Van tiszta ruha és tiszta lakás. Van egyetem és vizsgaidőszak amit bevállaltam mert a fizetésem a duplája lesz ha meglesz a diplomám. Amikor este nem ájulok el akkor szex is van. De neki olyan okos ötletei canbak hogy nekem még el kéne mennem sportolni meg másodállásba. Mert az semmi amit csinálok. Ha beteg cagyok sincs könyörület. Én mindig pakoljak és tRtsak rendet. Az ő kezéből a szennyes ruha és a szemèt kihullik ahol van. Éscén ebbe a nem egyenlő mércébe belefáradtam.
2016. máj. 21. 11:40
 23/38 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy éveket pazaroltál el? Egy kapcsolatot csak úgy lehet rendbehozni, ha mindkét fél akarja, és tesz érte. Egyébként pedig jobb külön, még ha nehezebb is.
2016. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Tudom és már tényleg csak azt várom hogy a fizumból meg tudjak állni a lábamon. A rózsaszín szemüveg lekerült. Mindketten nagyon sokat változtunk és most már nagyon nem egyformát akarunk. Mert ha vasárnap 2 órát sajnál az életéből hogy a gyerekével meg velem sétáljon mert az időpazatlás akkor jincs hozzáfűznivslóm.
2016. máj. 21. 11:49
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az évforduló a baj.Válj el.
2016. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
46%

Jaj hagyjuk már ezeket a válaszokat, hogy a dátumok nem fontosak. Lehet, hogy nektek nem, de másnak igen. A kérdezőnek fontos, és egy normális pár ezt megérti. Ha a főnököd ad egy feladatot, és jövő péntekre kéri leadni, nem fogja érdekelni, ha te elfelejted. Elsőre jól leteremt, de ha előfordul kétszer-háromszor, úgy repülsz, hogy öröm lesz nézni. A kapcsolat is hasonló, mindenkinek vannak elvárásai és képességei, és ha az egyik képességei nem felelnek meg a másik elvárásainak, akkor keres magának mást. Ez nem így működik, hogy elkényelmesedünk és azt csinálunk, amit akarunk. A szüleim 27 éve házasok, apu már felejtett ott a suliban is, de évfordulót soha nem felejt el, mert fel van írva a telefonjába. A mai okosórás világban az nem kifogás, hogy "jaj elfelejtettem". Ha valaki nem képes megjegyezni a dátumokat, pedig tudja, hogy a párjának fontos, akkor vagy retardált, vagy tojik a párjára. És számomra mindkettő elfogadhatatlan.

Kérdező, mondanám, hogy le kell ültetni és elmagyarázni, hogy neked ez fontos, szóval kapja össze magát, de azok után, amit a későbbiekben írtál, azt mondom, egyértelműen a válás a megoldás.

2016. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
41%
Ha a főnöknek meg kell valamit csinálni időre az nem vicc. De az, hogy eltellt megint egy év azóta, hogy bementünk a templomba az már viccesebb. A szökőévek számát, a teliholdalat, a napfogyatkozásokat és a Vénusz átvonulásokat is számolni kell innentől? Mert ezek is ciklikus dolgok ám. Úgy mint a Föld keringése.
2016. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

A munkahelyen is fontos a kommunikáció, egy házasságban is, ha a főnököm azt gondolja, hogy én értek a gondolatolvasásból, akkor abból baj lesz. Ha egyszerre elém hánynak egy rakás feladatot, és mindenkinek tegnapra kell, az nem fog menni, de ha priorizálunk, akkor megfelelő ütemben minden meg lesz oldva, nyilván, ha még így is tojok a feladataimra, jogosan rúgnak ki. Egy házasságban is kell kommunikálni meg egyeztetni az álláspontokat. Ha ez nincs meg, akkor hiába várnak a felek bármit, ha megvan, és dolgoznak a megoldáson, működni fog, ha csak az egyik fél hajtja a megoldást, a másik tojik rá, akkor jogos lépés a válás. A főnököm is hülye, ha megtart és még fizet is úgy, hogy én közben lógatom a lábam, a feladatok meg hegyekben halmozódnak, és a házastársak is hülyék, ha gyűjtik a xart a szőnyeg alatt, de nem lépnek semmit, és így öregednek meg egymás mellett.

Egy munkahelyen is vannak hátrébb sorolható teendők, egy házasságban is vannak kevésbé fontos dolgok. Egyeztetni kell, kinek mi fontos, mi kevésbé, miben kell kompromisszumot kötni. A kérdésből is kiderült azért, hogy nem a dátum a fő probléma.

2016. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
27-es: Szóval a Föld körbefordulása nem vicc, de a Nap körüli keringése már nem érdekel. Vagy esetleg az itt a lényeg, hogy a főnök kéri, és a főnök szava számít, az asszonyé meg nem, nem gondolod? Mert ha a főnöknek fontos egy dátum, akkor neked is, de ha az asszonynak, az kit érdekel.
2016. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A főnök a céget irányítja az asszony a ... Na szóval a főnöknek nem mondhatod meg, hogy téged nem érdekel a jövőheti dátum amikor le kell adni a papírokat az 500 milliós beruházásról. De annak, hogy megint eltelt egy év a házasság óta nem túl nagy jelentősége van. Az asszony kidobhat, a következőt majd nem veszem el.
2016. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!