Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan élnétek meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnétek meg, ha a férjetek elfelejtkezne a 10. házassági évfordulótokról?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben készültem és mikor hazajött leesett neki. Most direkt nem kèszültem mert kíváncsi voltam egyedül eszébe jut e. Hát nem sikerült. Úgyhogy koccintottam saját magammal és szomorúan bámultam a tvt. Mert úgy érzem ha egy évben legalább ezenaz egy napin sem érdemlek egy kis figyelmet akkor kár erőlködni.
2016. máj. 21. 10:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
És el is jutottunk oda, amiről beszéltem: még ennyit se vagy képes megtenni az asszonyért, mert "max majd keresek másikat". És miért is legyen az ember lánya egy olyan férfival, aki ennyi energiát se képes a kapcsolatba fektetni, tehát nyilvánvalóan nem értékeli a nőt? Már ez is simán szakítóok, nem hogy a kérdező férjének a viselkedése.
2016. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kifogtad az őstahót! Miért változna, hiszen mindent eltűrsz neki, még azt is, hogy kövérnek és butának nevezzen. Totálisan lerombolja a személyiségedet, tojik az igényeidre. Boldogtalan vagy mellette, szorongsz és sírógörcseid vannak, de te még reménykedsz. Egy csokor virág a 10. évfordulón nem elvárás, hanem természetes gesztus. Tapasztalatból mondom, ez az ember téged megcsal, van szeretője és hozzá hasonlítgat téged. Kérdezd meg magadtól, hogy miért tűröd el ezt a fajta megalázást, amit elszenvedsz a férjedtől. A "reménykedem még" nem jó válasz. Ha szeretsz lábtörlő lenni, semmi baj, legyél az, de ha nem, akkor állj fel szó nélkül és méltósággal menj tovább. Szerintem fiatal vagy még, sok normális férfi éppen olyan szorgalmas, gondoskodó és érző nőre vágyik, mint te vagy. Költözz el tőle, mert az kőkemény lelki bántalmazás, amit ő csinál.
2016. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Kérdezte egész nap,mi bajom.Végül elmondtam. Azt mondta,hogy elfelejtette, meg neki nem is jelent túl sokat a dolog.
2016. máj. 21. 21:12
 34/38 anonim ***** válasza:
8%
Ahan! Akkor nyaljál sót! Igaza lehet a férjednek, hogy ostoba, ronda, kövér tehén vagy. Nyeld le, tűrd el, de ide többé ne írd ki a nyomorodat te ronda kis dög. Minden ember annyit ér, amennyire tartja magát, te szrt sem érsz a férjed szerint, törődj bele. Én a férjed helyében az évfordulónkra sggbe is rúgtalak volna.
2016. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ez még önmagában nem is volna olyan hatalmas tragédia, de a későbbi válaszaid alapján messze nem itt kezdődik a probléma.
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én mélységesen csalódnék. Aki egy ilyet elfelejt, vagy pl a felesége szülinapját, az azért felejti el, mert nem fontos a számára. Ha régebben is csak te kapálóztál, akkor érdemes lenne elgondolkodni a kapcsolatról. Mi több dolgot is ünneplünk, azon belül 2 évfordulót is, és soha semmilyen dátumot nem felejtünk el. Ezt sem.
2016. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én beírok mindent a naptárjába. Az anyukája szülinapjától kezdve a házassági évforduklóig, moziig mindent. Azt látja, legkésőbb aznap nap közben rájön, hogy mi a helyzet. :)
2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Beleolvasgattam a válaszaidba, és már látom, hogy ez csak egy apróság ahhoz képest amilyen a házasságod valójában. Őszintén megmondom nem értem az ilyen nőket. Ha szar, próbáltál változtatni,de a párod ebben nem volt partner akkor lépj ki belőle, add be a válókeresetet.


Ha maradsz ebben a házasságban, akkor szeretsz szenvedni, de akkor meg ne panaszkodj. Nem csak az évfordulótok nem jelent neki semmit, te magad sem. Bocs de az ilyeneket nem tudom sajnálni, akik azt választják, hogy tűrnek a végtelenségig.


A saját boldogtalanságod, amiben most élsz, a te hibád. Rég változtathattál volna rajta.

2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!