Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti amikor a párotokkal alszato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor a párotokkal alszatok, alvás közben milyen testrészét szeretitek érinteni, érezni állandóan?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 16:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb mindegy. Van hogy a kezét fogom / a karjához bújok. De van hogy ő ölel át, amikor háttal vagyok neki. Vagy a hátához bújok esetleg, ha pont a másik irányba fordul. Vagy amikor én fekszek a hátamon, akkor átrakja rajtam a kezét/lábát.
2016. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%
Ha kiflibe alszotok, akkor a párotok nem szokott panaszkodni, h merevedése van? Mert az én párom nem szeret úgy aludni ez miatt, mert szerinte úgy "kényelmetlen"
2016. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott, én csak érzem, de azt is tökre szeretem. :)))
2016. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meztelenul alszunk elalvas elott olelgetes csokok,sok bujas aztan a hatunk Meg a labunk folyton osszeer,neha almaban atolel Es en is ot:-))7 Eve vagyunk egyutt:-))
2016. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
99%
Huh, én megmondom őszintén, lehet, hogy most ki fogok lógni a sorból, de én pl. szeretek nyugodtan aludni. Imádom őt, de ha összebújva alszunk el, tuti, hogy pár perc- fél óra múlva az egyikünk felkel, mert nem kényelmes, ezzel felébresztve a másikat is. Nekünk az vált be, hogy puszi és jó éjt. Szerencsére majd 2 méter széles az ágyunk, tehát ezzel nincs probléma :D Félreértés ne essék, semmi bajom azzal, ha valaki igényli, mindenkinek egyéni igénye, de pl nekem 9 év után ennél a kiskifli-nagykifli dolognál többet ér egy kiadós alvás :D nem azt mondom, hogy sosincs ilyen, de többségében inkább a fentiek a jellemzők.
2016. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
98%

Utolso, mi is ilyenek vagyunk. En nagyon haklis vagyok, csak hason tudok aludni, egyfajta pozicioban. En nem birom, ha valaki a fülembe szuszog, ram nehezedik, nem hagy ugy aludni, ahogy en szeretek. Meg akkor se tudok aludni, ha atjön az en felemre. :)

Ennek semmi köze a szerelemhez, vagy annak hianyahoz, egyszerüen nem birom elviselni. Amugy csodalom a parokat akik kifliben alszanak, nekem az csak fel ejszaka fentlevest jelent. :)

2016. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%
Mi meg valahol a középút vagyuk. Az éjszakai alvás nálunk is a nyugodtság, kényelem jegyében zajlik, így csak egymás kezét fogjuk. Felkelés előtt fél órával össze szoktunk bújni teljesen vagy kiflibe, és a délutáni szundi is így telik.
2016. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%
Egymás felé fordulva, egymás kezét fogva alszunk el. Aztán éjjel forgunk, utána már nem érünk egymáshoz egész reggelig.
2016. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Bevallom legjobb egész éjszaka a meztelen melleket érezni.
2016. jún. 16. 09:32
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk valamiért évszakfüggő, télen minden porcikánk összeér, mindketten bújunk, de nyáron a dögmelegben nem kell, hogy még egymást is melegítsük, ilyenkor megfogjuk egymás kezét vagy csak összekulcsoljuk a lábunkat, tisztes távolságból.
2016. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!