Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Unokahúgom hónapok óta nem...

Unokahúgom hónapok óta nem alszik nyugodtan, állandóan felkel, nincs olyan nap hogy ne legyen rémálma. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrégiben szakított a barátjával, akivel elég hosszú ideig együtt voltak. Elmondása szerint már túltette magát rajta, de szerintem még ez is közrejátszhat a rémálmaiban. Minden éjszaka felébred az álom hatására, izzad, erősen ver a szíve, de aztán visszaalszik. Sokszor nem emlékszik, de általában azt álmodja hogy meghal. Miben tudnék segíteni neki? Mondtam neki, hogy keressünk fel egy pszichiátert, de nem akarja semmiképp. Igazából őt nem is érdekli ez az egész, de engem igen, fontos az egészsége és a lelki állapota számomra.

Így hirtelen ennyi amivel le tudom írni a helyzetet, kérlek segítsetek s írjatok, ha tudtok valamit.

Válaszotok előre is köszönöm.



2015. okt. 28. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!