Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti amikor a párotokkal alszato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor a párotokkal alszatok, alvás közben milyen testrészét szeretitek érinteni, érezni állandóan?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 16:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%
25-ös vagyok. Nekem, mindig is, a nőiesség egyik jelképe a cici. A párom, általában háton fekszik, én meg oldalról oda bújok és fejem a nagy loboncába:)) Jobb tenyerem meg, mindig a cicin. Mondjuk, a cici az napközben is sokszor kell, csak úgy pillanatra érinteni, tenyérrel betakarni.
2016. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
25/31 függ attól is ,ha a cici szabadon van, vagy el van takarva valami ruhanemüvel? Az ideális az,ha alvásnál szabadon van.
2016. dec. 28. 21:22
 33/41 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező nem mindig ideális ha szabadon van a mell. Nekem szilikon és néha sportmelltartóban alszom mert úgy kényelmes.


Én nem szeretek mással aludni, de ha igen akkor se ölelgessenek mert zavar. Sok helyre van szükségem és zavar ha ott van valaki.

2017. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Huszon ötös vagyok. Alvás, csak ruha nélkül és napközben is általában ruha nélkül vagyunk a házban.
2017. jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Én leginkább a mellkasán szeretek feküdni. Ő pedig szereti érezni, hogy nyomom a mellkasát :) De szoktunk kifliben is, vagy csak fenék összetolva, egymás kezét fogva. Nyilván attól függ, mennyire van melegünk. Sokáig panaszkodott, hogy neki kell a hely, aztán mikor nagyobb ágyba kerültünk, az volt a baja, hogy messze vagyok. Mi nagyon igényeljük egymás közelségét.

Nyáron én ruha nélkül szeretek aludni, ő boxerben, télen pólóban, bugyiban.

2017. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom, én szörnyű vagyok ilyen téren, mert a párom szeret hozzám bújni, én viszont utálom, ha úgy alszunk el. Ha a mellkasára hajtom a fejem, folyton felébredek arra, ha megmozdul, vagy a fülembe szuszog, ha még bele is horkol, az a csúcs. Arról nem is beszélve, hogy fűt, mint egy kályha, és emiatt még pluszban én is szétizzadom az általa összeizzadt hajamat (amire egyébként nagyon háklis vagyok, azt is utálom, ha hozzáérnek). Kifliben mindig ráfekszik a takarómra, amitől úgy érzem, hogy megfulladok, és a hajamat is gyakran húzza, ahogy ráfekszik helyezkedés közben.

Én azt szeretem, ha ketten kétfelé fordulunk, és csak alszunk nyugodtan. A kompromisszum az lett, hogy elalvás előtt pár percre összebújunk, aztán én elfordulok és alszom.

2017. jan. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A farkát.
2017. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
67%
A párom mindig bújna éjjel de én ezt gyűlölöm főleg ilyen melegbe.Neki is mániája a juuuj aludjunk pucéran meg had fogjam a cicid de ez teljesen az agyamra megy.Pizsamában alszom mert úgy komfortosabb,és nem kell hogy bármivel zaklasson mikor pihenni szeretnék.
2017. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ő megfordul és simán csak átolelem. Ilyenkor a pocijat vagy a szép nagy cicijet szeretem fogni. Elméletileg mind2 segít neki h elaludjon
2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem, ha a farkam a szályában van amíg alszunk.
2017. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!