Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ha egy 30+ férfi még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 30+ férfi még a szüleivel él?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ mi az oka.

Ha anyagi okai vannak (nincs pénze saját lakásra, volt, de elvitte a bank) akkor nem gáz. Ha azonban azért, mert képtelen az önellátásra, vagy mert "Anyuci pici fia" .... na akkor qrva gáz!!!!

2016. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
persze, fél Európa ebből a korosztályból a szüleivel él, azonban fontos megnézni, hogy mi áll e döntés mögött: anyagi erőforrások hiánya egy saját lakás vagy albérlet fenntartására, megszerzésére, vagy a mamahotel kényelme a marasztaló, mert sok mindent készen kap, félelem az önálló élet elkezdésétől, a felelősségvállalástól, vagy kényszerdöntés, mert nincs jelenleg jobb, más.
2016. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagy a ház, jó a kapcsolata a szüleivel, amúgy ellátja magát, nem várja el, hogy anyuci este 18.30-kor betoppanjon a kész vacsorával a szobájába akkor az. Na meg ha nem akarja tömni idegen emberek zsebét albi pénzzel. Plusz, ha nincs komoly barátnője. Az ember ráér akkor külön költözni, ha látja a nőben azt, hogy partnere lesz remélhetőleg örökre, és nem csak egy átmeneti megoldásként tekint a pasasra. Akkor lehet közös lakásbérlésben, lakásvásárlásban gondolkodni. Manapság ismerős, hogy csomó nőnek alapelvárása, hogy külön élj már huszonévesen. Az ilyen emberekre nem kell energiát fordítani. :)
2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

nem fogok elköltözni csak azért otthonról, mert másnak nem tetszik, hogy otthon élek a szüleimmel.


27F

2016. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Én 33 éves koromig velük laktam. Hatalmas családi házunk van. Majd hülye lettem volna feleslegesen fizetni albérletet. Önállóbb voltam,mint akiknek a szülő megfőzött egy hétre és befizette a számláit, de külön lakásban volt.
2016. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Én meg 20 éves korom óta lakok külön tőlük, kisebb megszakításokkal. A vicc az, hogy most tervezek visszaköltözni 28 évesen, mert marhára nem buli egyedül lakni (sem anyagilag, sem mentálisan). Barátnőm meg nincs már 3 éve és nem tűnik úgy nekem,mintha sokat segítene a saját albérlet. Majd ha fog alakulni valakivel valami, akkor elgondolkodom a különköltözésen megint.
2016. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, felnőtt ember könyörgöm
2016. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk például nagy családi ház van már csak anyám él, így ketten lakunk. De nem fogok elköltözni, mert max albérletbe tudnék menni, most viszont tudok spórolni.


Mint mondtam családi ház, nem vagyunk egymás seggében, ugyanúgy megfőzök takarítok mindent megcsinálok nem várom el h anyám tegye meg.


És eddig egy nőnek sem jelentett problémát, ha úgy látnám, hogy komolyabbra is fordulhatna a kapcsolat , megér annyit, hogy albérletbe menjek akkor talán elmennék.


De jelenleg a ház kettéválasztásán filózom. Ugyan is 1 embernek túl nagy. Na mindegy ebből még nem volt gond.

31 vagyok.

2016. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Én sem tartottam ezt normálisnak. Aztán az élet felülírta, mert megismerkedtem egy 32 éves sráccal, aki a szüleivel lakott, sőt bele is szerelmesedtem...

Én már 20 éves korom óta önállóan élek. Egy hónap után összeköltöztünk. Önálló, önellátásra is képes, sőt jó férj lett és jó apuka is.... Egyszerűen nem akart albérletben laki és a NAGY önállóságért hitelt felvenni.

Az ő gyűjtögetett pénzéből + az én kis lakásom árából vettünk egy szép nagyot...

Juhéjj

Szóval szituáció függő...

2016. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Attól függ! Az ex barátom 34 évesen a szüleivel élt, sőt a mai napig is, ő kényelemből, és félelemből, szerintem ő ott is marad! Az ilyen a nem ,,normális" kategória, ő a tipikus anyuci pici fiacskája!


A jelenlegi barátom 33 éves, szintén a szülőkkel, reggel megy el, este pedig haza,viszont teljes mértékben önálló minden tekintetben, saját cége mellett, főállásban dolgozik máshol is tanult diplomás okos. Emellett elismert sportoló rengeteget hajt és nincs megállása! Ő nem az anyuci kicsi fia! Saját maga maximalistája!Vesz magának házat, már nem sok hiányzik neki :)

2016. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!