Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők kivetni valót találnak abban, ha mondjuk egy férfi még mondjuk 40 hez közel is a szüleivel él egy házban, akár anyagi vagy akár más okokból de mikor pl mondjuk ugyan ennyi idősen egy nő él a szüleivel az meg nem gond?

Figyelt kérdés
Olvasgattam egy két helyen 37,vagy akár 40 éves nő is él a szüleivel,de ha egy férfi él a szüleivel idősebben akkor a nők rögtön pampognak,hogy micsoda anyuci kisfia meg normális nő nem foglalkozik ilyen férfival.Na és fordítva?
2015. aug. 16. 01:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, heteroszexuális nők véleményét olvastad, akiknek a kiszemeltjei heteroszexuális férfiak, vagyis pont tesznek rá, hogy a nők eközben hogyan élnek, hiszen a férfiak azok, akik érdeklik őket.:)
2015. aug. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Konkrétan ismerek egy nőt, aki 41 éves, és még a szülei házánál él az emeleten. Dolgozik, de pasija nincs. Legalábbis állandó párkapcsolata. Ez igaz, mert senki sem szólja meg, legyintenek, hogy biztos csak így a jobb anyagilag neki, meg szereti a szüleit stb. Ismerek 33 éves ürgét, aki otthon él a családi háznál. Mit gondolsz, az utúbbi években mennyi elutasítást kapott a nőktől, amikor ez kiderült? Elég sokat. Ő is dolgozik, tehát nem anyuci kicsi fia, meg anyámasszonykatonája, de így többet tud spórolni, mert tervezi a különköltözést nemsokára. Viszont a fenti 41 éves nőnek esze ágában sincs elmennie a családi háztól.
2015. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ma 01:25


Nem az a lényeg,hogy heteroszexuális e vagy sem,hanem a férfi részéről miért baj,ha a nők felől meg nem gáz.

2015. aug. 16. 01:29
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
3: Mert mindkét véleményt nők mondták. A nőkről és a férfiakről szólót is. Én nőként pont leszarom, hogy a nők hogyan élnek. Nem érdekel. Nem érint. Engem a férfiak érdekelnek. Egy férfit nem tartok elég felnőttnek magamhoz, ha nem tanulta meg az önellátást. A nők élete meg nem érint, nem vesztegetek rá szót semennyit.
2015. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 01:34


Mindegy én akkor sem értem ezt a dolgot,a nők olyanok mint az úrlények nekik minden baj,de ha ők vannak a dolgokban az sosem baj,sőt ugye egy szemszögből nézed mert te is nő vagy milyen furcsa egy férfi több szemszögből is tud nézni.

2015. aug. 16. 01:46
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

5: "én akkor sem értem ezt a dolgot,a nők olyanok mint az úrlények nekik minden baj,de ha ők vannak a dolgokban az sosem baj"


Nem ugyanaz a nő van a dologban!:)

ÉN egyedül lakom, önellátó vagyok.

Ezért NEKEM egy ugyanilyen, egyedül lakó, önellátó férfi a jó.

Én nem vagyok a szüleivel lakó nő, tehát magamat nem tudom nézni, hogy milyen a megítélésem magamról, mint szülőkkel lakó nőről.

Más nőkkel pedig nincsen semmilyen kapcsolatom, ugyanis mint írtam, engem a férfiak érdekelnek.:)

És ha volnának szülőkkel lakó nőismerőseim, akkor sem lenne semmilyen véleményem róluk, ugyanis nem potenciális szerelmi partnerek nekem, mert hetero vagyok.:)

2015. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

ma 01:53


Akkor ,hogy van az hogy néha a heteroszexuális férfi is bírál egy férfit ha a szüleivel él de fordítva állítólag a nőknél nincs így?

2015. aug. 16. 01:56
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

7 : Fogalmam sincs, férfiak mivel bírálnak férfiakat.

A kérdésben női bírálókról kérdeztél csak.

2015. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindegy,női gondolkodás férfi ellen,értelmetlen.
2015. aug. 16. 02:00
 10/24 A kérdező kommentje:
Na és van párod?
2015. aug. 16. 02:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!