Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elfogadható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha egy férj minden nap munka után a haverjához megy, ott eltölt 1 órát és utána jön haza?

Figyelt kérdés
Útba esik neki hazafelé a haverja és ott van 1 órát, megisznak 1-2 sört és utána jön haza. Most jöttem rá, mert elvileg 5ig dolgozik, de kiderült, hogy sokszor már 4 előtt végez. Heti 6 munkanapból 4-et biztos ott van. Nektek még ez elfogadható lenne, vagy már szóvá tennétek?
2016. jún. 11. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem lenne elfogadható, amúgy is utálom a piálós pasikat.
2016. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tök mindegy hogy mit csinál a férjed, szóval elfogadható. A kérdés inkább az, hogy számodra elfogadható-e!
2016. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Nem örülnék neki, annak meg főleg nem, hogy csak most tudtam meg, meddig dolgozik, és eddig elhallgatta előlem. Menjen, de mikor hazajön, az a minimum, hogy "Hello, drágám, még beugrottam a Bélához egy sörre, mert rég beszéltünk. Mit főzzünk vacsorára?"
2016. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért érdekes helyzet. Én mindig haza megyek egyből és otthon is maradok pedig meg kaptam már miért nem megyek a kollégákkal vagy haverral meginni egy két sört. Na most akkor melyik lenne jó? :)
2016. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk,mint kiderült,az állítólagos haver neve Marcsi.Válással jutalmaztam.Ha titkolja,az gyanús.
2016. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Az gáz, ha hazudott a munkaidejéről, bár jó kérdés miért érezte úgy, hogy hazudnia kell. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy órát a haverjánál tölt. Pláne, hogy tök korán végez, ott van az egész késő délután és az este veled lennie.

Nem értem, miért kellene munka után azonnal hazarohannia.

2016. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek szüksége van magánszférára, olyan időre, amit nem a feleséggel/férjjel tölt. De.. Ez ne legyen minden napos,főleg ne titokban történjen. Heti 4 nap kicsit soknak tűnik. Időnként el lehet menni sörözni, akár heti szinten is, csak előtte szóljon.
2016. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy egy korábbi válaszoló írta, nem zavar hogy beugrik a haverjához egy órára. Az sokkal jobban zavar, hogy söröznek közben, nem szeretem ezt a hozzáállást. Az meg hogy hazudik, tényleg elég gyanús.
2016. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben nem hangzik el olyan hogy hazudott volna a férj bármiről is.
2016. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem hazudott csak nem mondta. Azt hittem 5ig dolgozik, altalaban fel6 6 korul er haza amit en ugye eddig ugy tudtam hogy munkabol jon ilyenkor. Kozben kiderul, higx a "munkaidobe" bele tartozik meg egy 1 oras kitero. Engem is inkabb a sorozos resze bosszant kicsit, mert ha valamelyik nap nem megy akkor meg hazahozza azt a 2 sort es otthon issza meg mikor hazaer. Nem tudom szova tegyem e, vagy meg belefer es ne csesztessem vele.
2016. jún. 11. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!