Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális így a szexuális élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Fél éves hazasok vagyunk sajnos keveset szexelünk, én ma is szerettem volna de ő bealudt pedig tudta h akarom...beprobalkoztam de azt mondta faradt.nem tudom mit csinaljak...egy lany

#szex #szexuàlis élet
2016. jún. 12. 23:17
1 2 3
 1/22 cukilányka 0.0 ***** válasza:
11%

Szexelj bátran másokkal, mindenkinek joga van a kielégítő szexuális élethez! :)


20L

2016. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hűseges tipus vagyok, szeretnem megoldani de nem megy.baba projektben is vagyunk de nem erolteti meg magat.ram fogja h eroltetem pedig csak szova teszem ha mar nagyon elegem van...
2016. jún. 12. 23:23
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Akkor döntsd el.. fél éves vagy, lány vagy, vagy pedig egy felnőtt házas nő?

Sokkal jobb lett volna, ha essünk túl rajta hangulattal lefekszik veled?

Az eltérő igenyeiteknek pedig már ki kellett volna derülnie, ha egyáltalán vannak.

2016. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Van h vannak kulso hatasok ami miatt az en vagyam is lankad van h az ove nő de sajnos ritka..nagyon szeretem őt, nekem fontos a szex de nem a legfontosabb.inkabb az a kerdes mit lehetne tenni?
2016. jún. 12. 23:27
 5/22 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a hazassag utan csak a ferfiak a szenvedo alanyai a csokkeno szexmennyisegnek... Szomoru amugy, de szerintem tudod Te, hogy ebreszd fel es akkor mar fizikailag nehezebben "tud" nemet mondani. Ha meg meg igy is, akkor beszeld meg vele, hogy miert is van ez...
2016. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet hogy nem akarja annyira a babát és ezért minimalizálja a szexet?

Mondjuk nem akar ezen összeveszni mert tudja hogy te szeretnéd a babát, de ő meggondolta magát.

2016. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg nő sem kapja meg otthon amire vágyik, nem túl sok alternatíva marad számukra sem.
2016. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott eszembe: biztosan akarja ő ezt a babát most? Hiszen ha azt mondja, erőlteted, ellenben ez nem igaz, akkor lehet, hogy nem szeretné most, elbizonytalanodott, ezért érzi erőltetésnek azt is, ha néha megemlíted. Szerintem ez tipikusan olyan dolog, ami el tudja venni egy férfi kedvét a szextől.
2016. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ennél részletesebben?
2016. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem akarja annyira azt a gyereket.

Hogyan beszéltétek meg a gyerektémát?

Mit mondott rá? Csak rábólintott vagy ő vetette fel?

Mert ha fel lenne villanyozva, hogy babátok legyen, akkor alaposan dolgozna az ügyön. Gondolom én...

2016. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!