Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak számomra furcsa a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra furcsa a barátnőmék házassága, "önállósága"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon furcsa és szerintem nem normális, ahogy a barátnőmék élik a mindennapjaikat. Nem fogom neki mondani, hisz nem az én életemről van szó és az a tipus sem vagyok aki egy harmadik személynek beszélné ki, ezért szeretném így névtelenül leírni gondolataimat.


Barátnőm 19 évesen összejött egy tőle kb 10 évvel idősebb pasival, ő volt az első barátja, leginkább azért mert kicsit furi természete van (elég akaratos) és picit husisabb is. A pasi egyébként rendes, dolgozik, családra vágyó. Fél év után megkérte a kezét a barátnőmnek (újévkor, amit a barátnőm tudott már előre). Január-februárban teherbe esett (nem volt tervezett), megtartották, júliusban összeházasodtak, októberben született a baba. Ekkor volt a barátnőm 20.


Ezzel akkora probléma nincs is, csak ez már 3 éve volt és a barátnőmék azóta is az anyjáéknál élnek egy 3 szobás lakásban 6-an. Barátnőm nem nagyon akar dolgozni, egész nap elvan, a nagymama vigyáz általában a picire. A férje biztonsági őr (tehát minimálbéren van), emellett vállal alkalmi munkákat is, de a férj fizetéséből élnek kb mindannyian, tehát elköltözésre lehetőség nincs, a barátnőm pedig hááát... ha fizetnének a panaszkodásért, már biztos gazdagok lennének :-)

Mint említettem a pasi normális, ő belátja, hogy már ideje lenne elköltözni, barátnőmnek ez így szerintem nagyon megfelel, ha nem is mondja ki, ő már nagyon szeretne még egy babát, és nekem sír, hogy a férje nem szeretné.

Egyébként kicsit irányító tipus a barátnőm, a pasija is feladta az eddigi életét, ide költözött hozzá, pedig messze lakott innen, a legénybúcsúján 1-2 régi barátja volt ott, a többi fiú a barátnőm fiú barátai voltak, akikkel akkor találkozott kb harmadszorra.

Én próbálom a barátnőmet kicsit inspirálni, hogy menjen dolgozni, akár egy boltba, vagy bárhová, de mindenre van valami kifogása.



2016. márc. 31. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Megértelek és szerintem ha tényleg jó barátnők vagytok, márpedig ha már ilyen régóta ismered és még mindig jóban vagytok, akkor már csak-csak... Akkor rendes tőled, hogy próbálod motiválni. Fontos, hogy motiválni, nem ugráltatni!


De van, akire nem lehet hatni... Azt lenne fontos kideríteni, hogy tényleg csak lusta vagy van valami más gond, depressziós esetleg vagy valami. Mert akinek tényleg van éppen betegsége és nem csak lusta, annál csak tovább rontod a helyzetet sokszor... De ha csak lusta, akkor jó lenne megértetni vele, hogy a saját életét teszi tönkre. Ha a pasi otthagyja, még az is lehet, hogy ő kapja a gyereket, nem a nő... Nem kéne ezzel szórakoznia.

2016. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elérte élete célját; talált egy madarat, akitől gyorsan úgy maradt, elvette, és nem fog melózni, lassan biztos jön a következő kölök
2016. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 Azt kihagytad, hogy a következő gyerek is "véletlenül" lesz.
2016. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!