Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feltétlenül korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül korai?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve ismerjük egymást, viszont csak 2 hónapja vagyunk együtt. Ugyanakkor úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, ő is hasonlóan érez. Szeretnénk összeköltözni, ill. meg szeretné kérni a kezem. Én annyira jól érzem vele magam, minden tökéletes, ígyis heti 4-5 napot nála alszom. Szerintetek korai? Van ilyen tapasztalatotok?

L/21



2016. júl. 21. 20:53
 1/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azért 2 hónap után még kicsit merésznek gondolnám, de úgyis ti döntitek el.
2016. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindegy,hogy mas mit gondol.Ha Ti igy erzitek nyugodtan;)

Vannak ismeroseim ,akik par honap ismeretseg utan hazasodtak es babat is osszehoztak. Azota is boldogok.

2016. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem korai. Az összeköltözés legalábbis. Egy éve ismeritek egymást már az most mindegy hogy csak két hónapja jártok. Ennyi idő alatt kiismered annyira, hogy nem pszichopata, nem dührohamos félőrült. És ahogy tartja a mondás, lakva ismerszik meg az ember. Az igazi problémák úgyis ott fognak majd kiütközni. Az eljegyzéssel még várnék azért. Előbb az derüljön ki, hogy mindennapi gondokkal hogy birkóztok meg aztán egy-két év múlva már nyugodtabbak lehettek benne, hogy nem ér meglepetés.
2016. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
31%

Éljetek együtt legalább 1-1,5 évet, majd akkor mindenki kimutatja a foga fehérjét!

Ha akkor is el akar venni, hát lelke rajta...


26/F

2016. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen tempóban házasodtam... bő 20 évet kibírta dolog, és egészen más dolgok miatt lett vége.
2016. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Így eléggé ki fog maradni a járás időszak a kapcsolatotokból, ha 2 hónap után összeköltöztök, de ti tudjátok...Az eljegyzés meg olyan dolog, hogy ha 2 éven belúl nem terveztek összeházasodni, akkor elég komolytalan. Amúgy meg sok boldogságot:)
2016. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Vajas kenyér
2016. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, mivel már ismered egy éve! Hajrá, csak nyugodtan :) Nem lesz semmi gond! Ha így is együtt alszotok a hét majdnem minden napján, biztos vagyok benne, hogy nem lesz ebből probléma.
2016. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!