Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Iráni-magyar házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Weronwicca kérdése:

Iráni-magyar házasság?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy valaki járt e már hasonló cipőben, vagy ismeri a jogszabályokat. Milyen papírok kellenek egy iráni-magyar házassághoz? A párom nem muszlim, teljesen normális esküvőt szeretnénk. Viszont Németországban élünk. Érdeklene, hogy az ő es az én részemről milyen papírokat kell beszereznünk hogy összejöhessen a várvavárt nagy nap? Köszönöm ha valaki érdemben hozzá tud szólni : )

2016. júl. 22. 00:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
61%
Ha érdemben, ha nem, de sok boldogsagot!
2016. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnam a helyi önkormanyzatnal megkerdezni az illetekest. Feltetelezem, h nem mindegy, milyen statuszu a parod (menekültsstatusz...stb). Magyarbol is kell egy sereg dolog (legalabbis Ausztriaban meg egy olyan papirt is le kell forditani, h valoban nem vagy-e hazas, anyakönyvi kivonat...stn), a legjobb pontosan megkerdezni. Az is elöfordulhat, h tartomanyonkent mas szabalyok vannak, ezert az illetekest.
2016. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

"teljesen normális esküvőt szeretnénk."


Miért a muszlim nem-normális?


Amúgy intézni kell a papírok és ennyi.


Volt amúgy egy crush-om ,aki félig magyar ,félig azerbajdzsáni perzsa volt. Kezdetben nagyon cuki lány volt ,de mint kiderült egy érdekvadász bitch... 😐

De kapcsolatom nem volt vele. Ezzel nem azt akartam mondani ,hogy minden iráni/perzsa ilyen! Félre értés ne tessék! Hanem csak leírtam a tapasztalatomat ,de nyilván ,mint mindenhol van hülye libák és okos lányok/nők. ☺


Sok szerencsét!

2016. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az csavar a dolgon, hogy egyikotok se nemet allampolgar. Jobb lenne mo-n kotni hazassagot, mert akkor legalabb a te reszedrol nem kell annyi mindent fordittatgatni. Amugy valoban kelleni szokott anyakonyvi kivonat, ill. Egy irat , amely a hajadonsagotokat bizonyitja, ill. Ezeket le kell fordittatni hivatalos helyen( ez az offi magyarorszagon) es a te reszedrol mo-n 100% h belugyminiszteriumban le is kell pecseteltetni. 20ezer korul van a forditas, 5.500 /db a pecset, tehat 31/35e Ft korul van a te reszed. Jah, sem offiba, sem belugybe nem postazhatod a papirokat, v odamesz v vkivel odaviteted az osszeset. Partnered reszerol is vszinu ezeket fogjak kerni, nyilvan az ovet ott kell intezni, ki tudja, h szemelyesen lehet csak, es h mennyibe kerul?

Nemetorszagban a lakhelyeteken menjetek be a varoshazara, es kerdezzetek meg, hogy mik kellenek pontosan.

2016. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ott helyben (NO-ban) az adott anyakönyvi hivatalban kell megkérdezni, mert ott a német törvények, szabályzások az érvényesek.
2016. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Bizonyítania kell, hogy nincsen egyetlen felesége sem.

AZ igazolást lefordíttatni, hitelesíttetni kell és úgy lehet beadni a papírokat.

Te amúgy jól meggondoltad?

Nem terrorista?

2016. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

vicces, hogy iráni a párod, németoban éltek és magyarokat kérdezel, hogy mit kell tenni.

szerinted mekkora az esélye, h releváns válaszokat kapsz?

2016. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Sokkal egyszerűbb menekültként ottmaradni.
2016. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
én akkor is elítélem az ilyen házasságot,de csak azért, mert az ilyenek sosem változnak és teljesen eltér a kultúrájuk/felfogásuk akkor is ha nem muszlim.Plusz az ilyen gyerekekből lesznek a kis terroristák mert nem tudják hova tartoznak...-.-" De majd az élet megmondja milyen is a párod és ha tévedtem akkor csak örülök neki,de szerintem nem fogok.
2016. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Nem, nem terrorista. :) Már több mint fél éve élünk együtt, azért elég jól megismertem már ahhoz, hogy félelem nélkül belemenjek. Sok rosszat hallottam már én is nyilván, de vannak jó példák is. Talán mi is azok leszünk :)
2016. júl. 22. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!