Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó, derogáló a honatyák hozzáállása hozzánk nőkhöz, vessetek pillantást az alábbi mondatokra, ennyit érnénk mi nők, mi a véleményetek, sok magyar férfi gondolkodik hasonlóan?

Figyelt kérdés

Elhültem, megsemmisültem. Ha nektek van most okosabb hozzászólásotok, kérlek osszátok meg.


[link]



2012. szept. 11. 18:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%
Én pont most olvastam a politika rovatban, hogy egy nő ezt írta : "menjenek a butácska nők szülni". Szóval ha egy értelmiségi (????) NŐ így áll hozzá, mit várunk a férfiaktól?
2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
62%
Jól van, ma már egyszer kiraktad ide, megértettük, mi is megbotránkoztunk! Na!
2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, nem is olvastam a többi kérdést. Bocs, ha már volt.
2012. szept. 11. 18:39
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőlük?
2012. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
78%
Csak tudnám hogy ki a f.sz szavazta meg a fideszt! Az ország 2/3-a ennyire hülye lenne?!
2012. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Durva. És akkor ne legyek feminista (és nem férfigyűlölő, kérem tisztelettel), mert az egyenjogúság már megvalósult. Pff...
2012. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem mintha minket, nőket, ilyen tenyészkancának néznének....
2012. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfinek csak a szája jár/nagy.


Csak nem mindegy milyen pozícióban és hol...


25/F

2012. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felfordult a gyomrom. Teljesen ledöbbentem. Ja, és férfi vagyok. Én szégyellem magamat, hogy egy országban élek ezekkel a lelketlen állatokkal...


24/F

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%

1-esnek: pont ezek a tanult(???) nők a leghülyébbek. Senkinek nem kellenek és nem véletlenül. Menő céges asszonyok, hűde frankó fizuval, jajj de sokat elértek...de nincs senkijük. Ráadásul nem is okosak. Párkapcsolatban is ők a bankvezérek, nem a társa a másiknak.


A nők sajnos elférfiasodnak. Ezért van ennyi magányos nő. A francnak sem kell egy férfi nekem. Nekem nő kell! És még sok normális férfinek.

2012. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!