Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedvesség Vs. Zsugoriság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesség Vs. Zsugoriság. Hogyan lehet ráébreszteni a férfit arra, hogy apró figyelmességekkel kedveskedjen? Virág, csoki stb.

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha valaki ebben nem érzi az ajándékozás okozta örömet a másiknak? (Az anyagi lehetőségek ezt bőven lehetővé teszik) Nem hiszek abban, hogy hagyd ott és kész, de félek, ha bajba kerülnék nem törődne velem, mondván, hogy túl sokba kerülök. Nem érzem magam ez ügyben biztonságban és szeretnék tenni érte mert egyébként szeretjük egymást,2 éve tart a kapcsolat, amelyben az idő jelentős részét távol tölti a munkája miatt.(Külföldön logisztikával foglalkozik egy multinál) Köszönöm az átgondolt, nem minősítő jellegű, segítőkész és nyitott válaszokat.
2015. febr. 1. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Biztos van neki odakint valakije. Gondolj bele, 90% idejet ott tolti, te csak arra kellenel hogyha hazajon akkor is legyen kivel... en legalabbis igy csinalnam. F30.
2015. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de ez jellem kérdése, nem is anyagi helyzeté. Én olyan ember vagyok, aki szeret meglepni másokat, volt olyan barátom, aki nem volt elresztve, de mindig meglepett valami kis csokival, sütivel stb. Nem hiszem, hogy az ilyen emberek meg tudnak változni, ha nem jut maguktól eszükbe. Elég nehéz kérdés, mert tudom, hogy nem szeretnéd számonkérni, meg fura, ha mondod neki, hogy "engem nem lepsz meg soha". De mondd el neki őszintén, hogy jól esne, ha néha gondolna rád.
2015. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Vesd fel az otletet hogy kimenj utana, vajon mit szol hozza. Egyebkent en ha szeretek valakit akkor magammal viszem! Foleg hogyha jol keresek egy multinal hogy 2 embert is eltartsak.
2015. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszolóm, nincs senkije. Ez bizonyos. Egyéb tekintetben minden oké, sokat teszünk egymásért. Ez az egyetlen kérdés amiben nem jutunk dűlőre. Attól, hogy neked volt, egyáltalán nem biztos, hogy másnak is van. (nem oktatás, hanem logikai tévedés amire felhívom a figyelmed, és nem akartalak megsérteni ezzel)
2015. febr. 1. 17:30
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi, jók a felvetéseitek. Igen, szóba került, h kimenjek utána de az még nagyobb anyagi kiszolgáltatottságot jelentene számomra és így nem merek. Azzal egyetértek, hogy jellembeli kérdés, és nyitott a kommunikáció köztünk, azaz tudunk erről beszélni indulatok nélkül, de MEGbeszélni nem sikerült. Nem és nem érti. :(
2015. febr. 1. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vártam el, hogy apró ajándékokat hozzon a férjem. Legfeljebb a névnapomon, vagy karácsonykor. A másikkal való törődés nem ettől függ.
2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Te nagyon naiv vagy kedves kerdezo, nem lepne meg engem, hogy teged ugy vagnak at a palankon ahogy akarnak.
2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Minden társkapcsolat más és más, más emberek alkotják. Nem az volt a kérdés ki mit vár el vagy hogy mellémegy-e a társam, hanem, hogy milyen módon tudom erre ráébreszteni, mert ő nem érzi. Köszönöm.
2015. febr. 1. 17:54
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

A párod elég nagy sz@rrágónak tűnik a leírás alapján,már ne haragudj.Ha te ezt nem bírod elviselni és még úgy érzed,csak az anyagiak miatt szarban is hagyna,engedd el.

Én inkább a másik véglet vagyok úgy,hogy ezért nem is választottam magam mellé garasoskodó faszingert,mostani kedvesem sem az.

2015. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld mancs.
2015. febr. 1. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!