Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki lehet deríteni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet deríteni azt hogy egy személy házas e anélkül hogy megkérdezném?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem. Nyilván van ugyan tartva a KEK KH-nál a családi állapot, de adatot nem szolgáltatnak, a személyiségi jogok védelme miatt.

Esetleg úgy tudnád kideríteni, hogy megnézed fb-on, kik az ismerősei és ha van olyan, akit te is ismersz, attól megkérdezed..

2016. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne tőle kérdezd meg.

De ha pl van gyűrűje vagy csak egy fehér gyűrű nyom az ujján elég valószínű. Miért érdekel valakiről hogy házas vagy sem, úgy hogy nem akarsz rákérdezni?

2016. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ.... Ha van esetleg olyan közös ismerősötök, akiben megbízol, és nem mondja neki vissza vagy nem néz h*lyének a kérdés miatt, akkor tőle megkérdezheted. Ha van facebookja a férfinek/nőnek, akkor ott is megnézheted a családi állapotát. De ezen kívül nem tudom. Engem is érdekelne valakiről, hogy házas-e, de nem tudom kideríteni, mert a fenti ötleteim nálam nem váltak be. Gyűrűje nincs, és fehérebb nyomot se láttam még az ujján, ahogy előttem írták, de hát most ez nem jelent semmit. Ő meg abszolút nem beszél a magánéletéről sajnos. Mondjuk én nem csak arra lennék kíváncsi, hogy házas-e, hanem arra is, hogy élettársa van-e...
2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
62%

Házas pasira hajtunk, igaz? Figyi, van nyilván ismeretségi köre, érdeklődj.


26/F

2016. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy olvastam, hogy házias -e? :D
2016. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Baráti jótanács: ha az ismerkedés elején nem mondja el magától, hagyd a fenébe.
2016. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha szépen vasalt az inge akkor szingli.
2016. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk hord-e jeggyűrűt, abból gyorsan kiderül.
2016. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindez házas ember hordja a jegygyűrűt, úgyhogy az nem biztosíték semmire sem, ha nincs ott az ujján.
2016. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Többség azért hordja, különben minek vették.
2016. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!