Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jön harmadik személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön harmadik személy egy jól működő házasságba? (Legalábbis annak látszik és azt is állítják, hogy megbíznak egymásba megcsalás után, bukás után! Férfinak volt, a nő odavan. Hatalmas nagy cirkusz után is. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az a házasság nem jól működik. A férj meg egy Casanova.
2014. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beférkőzik egy harmadik, ott bizony nincs minden rendben. Én azt hittem anno egy hosszútávú kapcsolatomra, hogy teljesen ideális, de lassacskán beleszerettem másba. Mikor elkezdett érdekelni az a másik, rá kellett jönnöm, hogy valami mégsem 100, pedig olyan biztos voltam magunkban. :)
2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az esetek egy részébe igaz, hogy valami hiba van a kapcsoltban.

A többségében egyszerűen nem is akar hűséges lenni a félrelépő, elvére a haverok, barátnők, szülők...stb sem azok és az a felfogásuk, hogy kell a változatosság.

2014. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nemtudom mégis mit gondoljak..Ez nagyon vegyes nekem :)
2014. jún. 3. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol be tud férkőzni egy harmadik, ott nagyon nem stimmel valami.


Én amondó vagyok, hogy aki megcsalja a párját, az nem szereti és nem tiszteli...fikarcnyit sem törődik azzal hogy a társát ezzel megalázza. Lehet kifogásokkal jönni, de a lényegen nem változtat. Ahol megcsalás van, ott se szeretet nincs, sem semmi más érzelem a másik iránt.


Ezért is van vége részemről a kapcsolatnak, rögtön első körben, ha kiderül, hogy megcsalt a partnerem, vagy meg akart csalni.


Mert minek bocsássak meg? Úgyis újra meg fogja tenni...nincs szeretet/szerelem, nincs bizalom, nincs tisztelet, nincs már semmi egy olyan kapcsolatban ahol megcsalás volt.


Ismerek ilyen párt. 4 éve házasok. Ez idő alatt már mindketten csalták egymást, miután kiderült hogy a nő csalta a férjét.... Egyébként az esküvőjük előtt, az együtt járásuk 8 hónapjában is csalta a nő a férfit.


Igaz, itt minden ismerős tudja hogy mi zajlik....szóval nem játsszák meg a tökéletes párt. Így meg aztán még megalázóbb az egész...hogy mindenki tudja hogy milyen a kapcsolat, mégsem lépnek, és keresik a boldogságot, hátha megtalálják valaki másnál...

2014. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert gyengek az emberek es nem is akarnak erosek lenni

Siman engednek az elso csabitasnak hiszen nekik jar a jo es egyszer elsz jelszoval onzoen viselkednek.

Az onzoseg gyilkol a hazassagot megoli.

2014. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól működő kapcsolatba nem jön harmadik, egyszerűen nem fér be, mert a felek el vannak telve egymással. Ha akarna jönni se tudna, mert észre sem vennék. Az hogy egy kívülálló mit lát egy párkapcsolatról, vagy hogy felé mi van közvetítve egy dolog, és más dolog a valóság, ami a falak mögött történik.
2014. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm...Hát igazatok van...DE.. a férfi mégis azt mondja nem kockáztat!!!!! Akar szeretőt,de nem tud mindig meglépni,nem kockáztat...Nem értem teljesen az egészet sajnos :(
2014. jún. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!