Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan személy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy aki tisztában van azzal, hogy a párja alsóbb kategória, mint ő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csúnyan hangzik de azt gondolom ezt nagyjából mindenki fel tudja mérni.

Sose bántad meg, hogy őt választottad?

Ha nyomult egy szép fiú nem volt nehéz ellentmondani?

A külvilág nem rokonyodott meg a választáson?


2014. okt. 11. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Na, megint tanultam valamit.

"alsóbb kategória".

Mint a gróf és a cselédlány :))

2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Alsóbb kategória??? Kizárt. Bár lehet hogy engem valaki alsóbb kategóriának tart páromhoz képest (jóval fiatalabb vagyok és diplomám sincs), vagy valaki őt hozzám (picit pocakos és kopaszodik). De az ő véleményük nem érdekel minket. Mi párommal nem tartjuk egymást alsóbb-felsőbb kategóriának.


Jól esik, ha nyomul valaki, nyilván jót tesz az egómnak, de elutasítom, nem használom ki, miért tenném? A páromat választottam, tudom, hogy nála jobbat úgy sem találhatok, mert minden téren boldog vagyok vele, szeretem, a legjobb ember a világon - a számomra. Nem érné meg se egy kamaty mással, hogy kockára tegyem a jelenlegi gyakorlatilag tökéletes kapcsolatomat, se egy szakítás az újdonság izgalma miatt.

2014. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Igazából szerintem "ugyanabba a kategóriába" tartozunk a férjemmel, csak tudod egy balesetben megsérült a fél arcom és emiatt lehet, hogy lejjebb csúsztam néhány kategóriával. Nem is értem, hogy miért nem akar elválni, vagy megcsalni egy igazán széparcú nővel. A külvilág se nagyon szokta neki mondani, hogy mekkora gáz már, meghibásodott a megfelelő kategóriájú feleség. Lehet, hogy szeret?
2014. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez a bekategóriázás nyilván szubjektív, ha mg szubjektív, akkor a páromat, akit szeretek, biztos nem látom alsóbb kategóriásként magamnál.

Kivéve, ahogy az előző írta, ha én vagyok a gróf, ő meg a cselédlány :)

2014. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem-most nem beképzeltségből vagy ilyesmi-, de mindketten helyesek vagyunk, kb egy kategória (barna haj, barna szem, szimmetrikus arc) és hülyén hangzik, de mikor beleszerettem, úgy éreztem, hogy valahogy passzolunk, bár ő mindig ez a laza kapucnis művészsrác volt, én meg merevebb. Ennyit a kinézetről, tehát az szerintem egy kategória, mindkettőnknek jól esik, hogy a másikat dicsérik.

Ettől függetlenül azt érzem, ő "menőbb", nem tudom, de nem érzem magam elég jónak belül. Ezt ritkán mondom neki, mert a férfiak nem szeretik, ha a lány panaszkodik, de magamat mindig is kicsit unalmasnak, labilisnak tartottam, ő viszont egy végtelenül különleges, jófej srác sok baráttal.

Mi már 5 éve élünk együtt, ezalatt azért elkoptak a félelmek, de én mindig kicsit bizonytalan voltam. Tehát nálunk ez nem szépségbeli vagy egzisztenciális kérdés, inkább a személyiségünkben érzek differenciát.

2014. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Húha, nekem nem jött le, mit jelent az hogy alsó kategória? Mármint hogy valakinek a párja értelmi fogyatékos vagy rokkant? Mert én még őket sem nevezném alsó kategóriának. Bocs, de én ezt nem tudom felmérni. Ezt a szót egy büfére lehet használni, na de emberre? Még egy kutyát is max. korcsnak hívunk, de nem alsó kategóriának. :)
2014. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

egyik haverom faterja oktatott minket ilyen okosságokra fiatal srácként-

-fiúk,válasszatok 1-2 kaszttal lejjebb lévő nőt és mindig fel fog rátok nézni.

és ő tartotta is magát hozzá,pedig már vén kéjenc volt akkor is,de mellé milliomos vállalkozó és szoliban dolgozó,meg eladó lányok voltak a női szóval ilyen minimál béres munkájú de nagyon szép lányok,nem egy olyan aki valóban "méltó" hozzá és az ő osztályából való.

amúgy én megfogattam a tanácsát és igaza volt.

2014. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Leárazott autókra, műsz.cikkekre és tárgyakra mondjuk, hogy alsóbb kategória, NEM emberekre, és főleg NEM a PÁRUNKRA.


Érzelmi IQ = 0

Bocs, de az ilyen emberszerű droidokat nem tudom megérteni.

2014. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Az biztos, hogy magasabb kategóriás nőt nem érdemes választani, mert lesznek belőle problémák.

Barátnőm 9/10-es csaj mindenki szerint. Engem folyton kiröhögnek az utcán, mert nagy görbe orrom van és mellé kisfiús arcom. Még együtt vagyunk de néha látom rajta, hogy elbizonytalanodik a kapcsolatban, főleg mikor izmos pasik írnak rá vagy szólítják le az utcán.

22F

2014. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

vannak ilyen ismerőseim és ők a korábbi, élettől kapott pofonok miatt becsülik meg a párjukat(alsóbb kategóriások általában kitartóak, ragaszkodók, oda lehet őket tenni, ahova akarja az ember)és mindig "folyik a nyáluk"egy -egy sajá szintbelijükre, de a korábbi csalódások miatt megmaradnak a kapcsolatban hűséggel,ilyen kapcsolatok tartósak. vagy egyszerűen a magasabb kategóriásnak alacsony az igényszintje, azok szintén.

vagy nem volt még elég pofon, ők ellépnek és kapnak újabbakat..

és van az a típus még, aki az újabb pofonok miatt sem alkuszik meg alacsonyabb kategóriással, ők a magányosok. de ez meg ösztönszint, ki akar egy olyan gyereket majdan, akitől félni kell, nehogy alacsonyabb kategóriásra üssön?

2014. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!