Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális az, hogy arra izgulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy arra izgulok/arról fantáziálok, hogy más dugja a feleségem?

Figyelt kérdés
15 év házasság, gyerekek stb. Nem történt meg. Legalább is nem tudok róla. :) mivel én is kívánok néha más nőket így magamból kiindulva a feleségem is kívánhat mást, vágyhat valami változatosra. Én bele egyezznék ha ő is szeretné ezt persze. El is mondtam a feleségemnek. De ő totál kiakadt, hogy én őt nem szeretem. Pedig szeretem. Nagyon is. Perverz vagyok?

2016. júl. 28. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az vagy.

Amúgy nem baj, csak kellemetlen hogy a feleséged nem az.

2016. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem perverz. Lehet, hogy csak addig izgatna a dolog, amíg a fantáziádban van. Ha valódi helyzet lenne, lehet, hogy sok más érzelmet is generálna, és az izgalom elmúlna. Fantáziálni szerintem mindenki szokott olyanokról, amit valójában nem tenne meg.
2016. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy perverz, de mindegy mi mit mondunk, ha a feleséged annak tart.
2016. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi ez muszakvaltas? :D
2016. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem miért nem fantáziál ilyenekről?
2016. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Az vagy. Perverz.

Ha ilyet mondana nekem a férjem...lehánynám magam. Nem azért, mert néha nem vágynék változatosságra...hanem mert még a gondolat is, hogy van , aki erre izgul egyszerűen undorító. És ez akkor is undorító lenne, ha az a valaki épp a férjem lenne..BRRR!

2016. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is így érezném a feleséged helyében. Ha valaki gyengéden szeret egy nőt, az nem vágyik arra, hogy már benne járjon és összemocskolja
2016. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez így nem normális. Ha azért engednéd neki ezt, mert te "túl kevés vagy neki" akkor már simán normális. Sajnos én erre fogok kényszerülni.
2016. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Cuckold fantáziáid vannak. Gyakoribb mint gondolnád. Vannak, akik gyakorolják is.
2016. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Igen perverz vagy. A feleséged helyében elválnék.
2016. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!