Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több éves kapcsolatok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatok miért mennek tönkre az első házassági évforduló előtt?

Figyelt kérdés
A nyáron a környezetembem 3 házasság is tönkrement, mindhárom pár 5-7 éve együtt volt, mikor tavaly összeházasodtak. Mi romlik el két ember között az esküvővel, ami addig működött?
2016. aug. 10. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatok: belekényelmesedtek mind a ketten, nem figyelnek eléggé egymásra, lesz..rják a kapcsolatukat, nincsen megfelelő őszinte kommunikáció közöttük, megy az egózás, kompromisszumra képtelenek, képtelenek megoldani a felmerülő problémáikat - helyette a szőnyeg alá seprik..stb.
2016. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
5-7 év alatt egy cipő is tönkre megy.
2016. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha annyi évig minden happy volt, akkor nem értem... Lehet, hogy amúgy is szétmentek volna, csak furcsállom nagyon.
2016. aug. 10. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet érezték a problémákat, de házasságba menekültek, hogy az majd megoldja...nekem a párom előtte szakított mert rájött korai ez neki és élni akar még.
2016. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatokban alapból problémàk voltak, csak ezzel akartàk elodàzni. Azt hitték ez megoldàs.


A hàzassàg csak annyi amennyit beleteszel.


Ez kb olyan mint amikor szar kapcsolatba gyereket vàllalnak, hogy az majd megoldja, pedig pont nem.Ha megoldaná, nem lenne annyi szingli anyuka, akit otthagyott a pasija. Mert ugye sok esetben nem is hàzasok, főleg az elmúlt pàr èvben lett ez divat.


Rokonom 8 év utàn hàzasodott, rá 1 évre elvàlt, mert eleve hozzà sem kellett volna mennie a férjèhez. A pasi szeretett sűrűn sokat inni. Alkesz lett és agresszív, eljàrt a keze, osztotta a pofonokat. A 2. esetnél rokonom elkezdte intézni a vàlàst.


Jó, stabil, boldog kapcsolatban a pàroknak semmi bajuk nem lesz attól, hogy összehàzasodnak.

2016. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
5# egyetértek. Általában az a házasság megy tönkre ilyen hamar ahol már amúgy is szar volt a kapcsolat.
2016. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó kettővel értek egyet. nekem is vannak ismerőseim,akik több éve együtt voltak, de hát nem volt az igazi a kapcsolat. volt ott megcsalás meg minden féle jóság. és összeházasosdtak. na már most ami alapból nem működött, az nem fog változni házasság után.

ugyanez igaz a gyerekre is!! sokan azt hiszik,hogy majd a szar kapcsolatot rendbe hozza a közös gyerek.. hát persze. egy jó kapcsolatot is kicsit megnehezít a közös gyerek(Szexmentes hónapok,stressz,alváshiány,pénz stb..). egy haldokló kapcsolatot meg is öl a közös gyerek. ugyanígy a házasságra is igaz. nem menti meg a rossz kapcsolatot.

2016. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
ja meg sokan házasodnak, mert hát már itt az ideje, meg már régóta együtt vannak.. nem jelent semmit.
2016. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok, és a korosztályom most házasodik ezerrel. Elég sok kapcsolatról tudom, hogy nem jó, nem szeretik egymást, de mégis házasodnak, pontosan azért amit már írtak előttem, hogy úgy érzik benne vannak a korban és már gyereket akarnak. Szerintem ők is hamarosan el fognak válni. Sok lány egyébként kikényszeríti az eljegyzést és a házasságot, mert fél, hogy eljön a 30 éves kora és sehol nem fog tartani a barátnőihez képest. Szerintem semmit nem old meg a házasság, előbb utóbb szakítanának, csak elköltenek még előtte egy kis pénzt. 28N (egy éve házasságban)
2016. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Az 5-7 év pont az első krízisidőszak a párkapcsolatokban, gondolom, hogy ezek a párok előre menekültek, hogy a házasság majd segít.

De, hát nem.

2016. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!