Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon gáz, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nem akarok megnősülni?

Figyelt kérdés
Jó nekem az élettársi kapcsolat is. A párom mindig mondja, hogy csak hozzám jönne feleségül. Célozgatás lenne a részéről?
2016. aug. 19. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, viszont a szerelem nemtart örökké, és nem minden házasság bírja ezt ki. Nézd meg, mennyivel kevesebb évről évre a házasságkötés és mennyivel több a válás! Meg fogsz lepődni...
2016. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Osszebatyuzol nem hazassagra lepsz attol a lapcsolat ugyanugy tonkremegy es ugyanugy fog fajni mintha nosulnel.

Naiv es babonas dolog azt hinni hogy ha becsukom a szemem nem is vagyok ott.

Ha nem nosulsz nem kell valni....

2016. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%

11.


Ha elmúlik a szerelem akkor ott soha nem is volt szerelem. Igen sok helyen, itt is olvastam már, hogy 2-3 év alatt állítólag elmúlik a szerelem érzése. Szerintem meg rohadtul nem, és hinni sem tudtam ebben soha.

Ha elmúlik, akkor sose szeretted igazán a párodat. Olyat meg nem kell elvenni, olyanhoz nem kell hozzámenni, akit nem szeret az ember.

Azért van kevesebb házasság, mert divat lett az összebútorozós de nem házasodós "mert az csak egy papír" fajta lazább kapcsolat.

Válás régebben is volt, és mindig is lesz, szétköltözés-szakítás meg még több, csak az követhetetlen, mert nincs dokumentálva.


Ha rosszul választasz, nem passzoltok össze, nem veszitek elég komolyan, nem tesztek a kapcsolatért stb stb...nem fogtok együtt maradni, vagy leéltek együtt boldogtalanul egy életet. Ennyi.

2016. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem "gáz", ha már viszonylag a kapcsolat elején szoba került a részedről, hogy nem szeretnél soha házasságot kötni...ha ez soha nem jött szóba és most x évnyi együttélés után a hölgy célozgat rá, akkor nagy is "gáz", mert simán értheti úgy, hogy nem szereted eléggé ahhoz, hogy halálodig mellette maradj, nem tervezel hűségesnek lenni, egyszeruen nem vele tervezed a jövőd, igy aztán feleslegesen "vesztegette" rád az idejét, ami nőknél neccesebb kérdés, mert egy 40-es férfi sármos, egzisztenciával rendelkező, teljesitőképessége csúcsán lévő félisten, míg ugyan ez nőben, egy öreglány, semmire,senkinek kellő, őrült macskás nő :D
2016. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Buta liba nok

elkenyezettek a ferfiakat osszebatyuznak megtesznek mindent nekik aztan csodalkoznak a pasi nem akar nosulni.

Minek is nosulne hiszen mindent megap es ha megunja tovabbszall egy masik feszekben.

Oszinten maguknak koszonhetik a nok.

Regen az a pasi aki nem akart hazasodni bizony anyukajanal maradt es maradt neki a lopott pastorora nem nyalikaltak korbe a fenekecskejet

Az ossekoltozes is csak eljegyzes es eskuvo korul tortent mikor mar datum ki volt tuzve.

Ahogy olvasom a kerdezo kisfiu csak a kapcsolat oromeit akarja a kotelesseg es az elkotelezetseg az mar budos neki

Mintha autot venne de tankolni nem akarna Vagy gyumolcsoskertje lenne es gazolni gondozni nem szeretne de szuretelni minnel tobbszor.

2016. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem. A parodnak igen.
2016. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!